Prekių katalogas

Maišytuvas iš sienos Axor UNO

 • Maišytuvas iš sienos Axor UNO

  Kodas: 38115000/
  52000
  74250 Sutaupykite 22250
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
  Informacija
  +370 699 69951
  Sieninis
  Taip
 • Maišytuvas iš sienos Axor UNO 

  Vonios kambario kolekcija, įkvėpta ankstyvosios modernistinės purizmo estetikos, AXOR Uno suteikia praustuvo, vonios ir dušo įrangos radikalaus paprastumo. Švarios linijos, klasikinė geometrija ir neslepiamos konstrukcijos atitinka tikslią inžineriją, novatoriškas technologijas ir pritaikymo galimybes, apie kurias Le Corbusier ir Bauhaus galėjo tik pasvajoti. Rezultatas? Šiuolaikinė kolekcija su universaliu patrauklumu. Jei mažiau yra daugiau, AXOR Uno yra labiausiai. AXOR Uno vadovaujasi logika, morale ir magija. Moralė galiausiai reiškia mūsų, kaip dizainerių, socialinę ir aplinkosauginę atsakomybę. Magija reiškia žmonių mėgstamų produktų kūrimą. O logika kolekcijoje akivaizdi. Dėl to jis gražesnis. Produkto supratimas prisideda prie estetinės patirties. AXOR Uno yra to įrodymas. 

  AXOR Uno įkūnija puristinį paprastumo, pusiausvyros ir savaime suprantamos funkcijos etosą. AXOR UNO maišytuvai, sudaryti iš vieno vamzdžio parabolinėje kreivėje arba dviejų sujungtų stačiu kampu, apytiksliai atitinka aukso pjūvio proporcijas. Nuolat stulbinantis chromas arba vienas iš iki 15 išskirtinių AXOR FinishPlus paviršių, kolekcija puikiai papildo modernią, minimalistinę aplinką, bet taip pat gali būti puikus atsvara tradiciniam dekorui. 

  AirPower. Produktai su šia dušo technologija sujungė vandenį su oru, kad palepintų jus gausesniais, lengvesniais ir švelnesniais vandens lašeliais ant odos.  

  EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius.  

  • purškimo tipas: įprastas purškimas
  • maksimalus srautas esant 3 barams: 5 l/min
  • keraminė kasetė
  • tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams
  • jungties matmuo: DN15
  • rankena gali būti dešinėje arba kairėje, priklausomai nuo potinkinės dalies įrengimo 

  Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.