Prekių katalogas

Lyginimo sistema LAURASTAR S PURE XTRA violetinė

 • Lyginimo sistema LAURASTAR S PURE XTRA violetinė

  Kodas: 14004090
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 4-8 sav.)
 • Lyginimo sistema LAURASTAR S PURE XTRA violetinė 

  Su inovatyvia šveicariška "Laurastar S Xtra" lyginimo sistema, neprilygstamą lyginimo rezultatą pasieksite greitai ir nesudėtingai. "Laurastar S Xtra" yra aprūpinta aktyviąja lyginimo lenta, turinčia pūtimo (2 lygiai) ir vakuumo funkcijas. Pirmoji užtikrina, kad lyginant neatsirastų nepageidaujamų klosčių, o antroji - tolygų audinio paskirstymą ant lyginimo lentos, siekiant išlyginti net menkiausias raukšles. Perjunkite pūtimo ir vakuumo funkcijas vos vienu mygtuko paspaudimu.


  Unikalus ir profesionalus "Laurastar S Xtra" lygintuvo padas skleidžia itin delikatų, tačiau galingą garą, kuris tinka lyginti visų tipų audinius. Lygindami su "Laurastar" aptakių formų lygintuvu taip pat išvengsite nepageidaujamų klosčių susidarymo.


  Patentuota "Laurastar S Xtra" išskleidimo - suskleidimo sistema užtikrina itin patogų lyginimo sistemos naudojimą. Išskleidę sistemą, pradėkite lyginti vos per 3 minutes, pasirinkę 1 iš 6 lyginimo lentos aukščio nustatymų. Nenaudojamas lygintuvas automatiškai išsijungia po 15 min, kad būtų padidinta sauga ir energijos efektyvumas.


  • SAUSAS IR YPAČ SMULKUS 150°C GARAS NAIKINA 100% DULKIŲ ERKUČIŲ, 99,9% BAKTERIJŲ IR VIRUSŲ, KURIE ATSPARŪS 30 IR 40°C SKALBIMO CIKLAMS BEI UŽKERTA KELIĄ ALERGIJŲ PASIREIŠKIMUI.
  *Patvirtinta moksliniais tyrimais, atliktais Šveicarijoje „Scitec Research SA“ labaratorijoje.
  • Švelni medžiagų ir spalvų priežiūra dėl lygintuvo bei „Laurastar“ sauso itin smulkaus garo.
  • Aktyvioji lyginimo lenta su ventiliatoriaus funkcija bei lygintuvas su „Laurastar“ 3D padu leidžia išvengti klosčių. Ventiliatorių sistema automatiškai laiko audinį vietoje lentos ir sukuria oro pagalvę, kad būtų išvengta klosčių susidarymo. Dėl vakuumo drabužiai gali likti lygūs ant lentos, todėl lengva išlyginti klostes.
  • Nepertraukiamą lyginimą garantuoja nuimamas 1,2 l talpos vandens rezervuaras ir įmontuotas nukalkinimo filtras, leidžiantis naudoti vandentiekio vandenį.