Prekių katalogas

Liežuvio valiklis Miradent

 • Liežuvio valiklis Miradent

  Kodas: 630029
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Informacija
  +370 640 04316
 • Liežuvio valiklis Miradent 

  Liežuvio valiklis (dar kitaip vadinamas liežuvio grandikliu) yra burnos higienos įrankis, skirtas pašalinti bakterijų sluoksnį, maisto likučius, grybelius ir negyvas ląsteles, esančias ant liežuvio. Bakterijos ir grybeliai augantys ant liežuvio ir besidauginantys burnos ertmėje yra susiję su daugybe burnos higienos ir bendros žmogaus sveikatos problemų.

  Liežuvio valiklis Miradent liežuvio apnašų kontrolei. Dvi funkcijos viename:

  • Ant valiklio esantys šereliai, trumpais, užapvalintais šereliais pakelia ant liežuvio esančias apnašas.
  • Liežuvio grandiklis pašalina šerelių pakeltas apnašas.
  • Išlenktas valiklio viršus sumažina springimo refleksą.
  • Patogi rankenėlė.
  • Valiklis turi apsauginį kelioninį dangtelį. 

   

  Įdomus faktas: mūsų organizmas miego metu šalina įvairius toksinus, kurie nusėda ant liežuvio paviršiaus kai mes kvėpuojame, todėl ne vėliau kaip per 30 minučių nuo pabudimo rekomenduojama nuvalyti liežuvį liežuvio valikliu.

  Higieninis liežuvio valiklis – paprasčiausias būdas pašalinti blogą burnos kvapą! Miradent liežuvio valiklis yra puiki priemonė prieš halitozę. Jo anatomiškai teisinga forma sumažina pykinimo refleksą ir jo poveikis gali būti matomas vos po pirmo naudojimo.

  Liežuvio valiklis saugiai nuvalo liežuvio paviršių ir padeda aktyviems ingredientams greitai pasiekti liežuvio paviršiuje esančias bakterijas, atsakingas už blogą burnos kvapą, dantenų ligas bei dantų kariesą. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, pirmiausia švelniai nuvalykite liežuvį liežuvio valikliu, po to užtepkite kokio nors mūsų linijos liežuvio valymo gelio ar dantų pastos ant valančiosios dalies ir ŠVELNIAI braukite liežuvį nuo nugarėlės link galiuko. NEGREMŽKITE liežuvio. Bakterijos, kurios išskiria sieros junginius, dauginasi galinėje liežuvio dalyje (arčiau gomurio).

  Liežuvio valymo paslaptis slypi tame, kad visų pirma pašalinate liežuvį dengiančių gleivių sluoksnį, o tik po to padengiate liežuvį dantų pasta su deguonimi iki pat liežuvio nugarėlės. Taip dantų pasta gali geriau įsiskverbti į liežuvio paviršių, kuriame glūdi anaerobinės bakterijos. Jei visų pirma nenuvalysite gleivių sluoksnio, NEGALĖSITE pasiektų bakterijų. Liežuvio valiklis yra geriausias būdas pašalinti ant liežuvio esančias apnašas, ypač po nakties.