Prekių katalogas

Liežuvio valiklis Curaprox

 • Liežuvio valiklis Curaprox

  Kodas: Curaproxvaliklis
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Informacija
  +370 640 04316
 • Higieninis liežuvio valiklis – paprasčiausias būdas pašalinti blogą burnos kvapą! Curaprox CTC liežuvio valiklis yra puiki priemonė prieš halitozę. Jo anatomiškai teisinga forma sumažina pykinimo refleksą ir jo poveikis gali būti matomas vos po pirmo naudojimo.

  Liežuvio valiklis saugiai nuvalo liežuvio paviršių ir padeda aktyviems ingredientams greitai pasiekti liežuvio paviršiuje esančias bakterijas, atsakingas už blogą burnos kvapą, dantenų ligas bei dantų kariesą. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, pirmiausia švelniai nuvalykite liežuvį liežuvio valikliu, po to užtepkite kokio nors mūsų linijos dantų gelio ar dantų pastos ant valančiosios dalies ir ŠVELNIAI braukite liežuvį nuo nugarėlės link galiuko. NEGREMŽKITE liežuvio. Bakterijos, kurios išskiria sieros junginius, dauginasi galinėje liežuvio dalyje (arčiau gomurio).

  Liežuvio valymo paslaptis slypi tame, kad visų pirma pašalinate liežuvį dengiančių gleivių sluoksnį, o tik po to padengiate liežuvį dantų pasta su deguonimi iki pat liežuvio nugarėlės. Taip dantų pasta gali geriau įsiskverbti į liežuvio paviršių, kuriame glūdi anaerobinės bakterijos. Jei visų pirma nenuvalysite gleivių sluoksnio, NEGALĖSITE pasiektų bakterijų. Liežuvio valiklis yra geriausias būdas pašalinti ant liežuvio esančias apnašas, ypač po nakties.

  Higieninis liežuvio valiklis yra įvairių spalvų, todėl spalva nebūtinai bus tokia, kokia pavaizduota paveikslėlyje.