Prekių katalogas

Drenažiniai akmenukai LECHUZA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LECHUZA_drenažiniai_akmenukai_6L
  899
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • lechuza-pon2

  LECHUZA-PON sudedamosios dalys:

   • Ceolitas
   • Plauta pemza, pagaminta Vokietijoje
   • Šviesi lava, aprūpina augalą geležimi, pagaminta Vokietijoje
   • Aukštos kokybės trąšos

  Visiškai organinė,trąšos jūsų augalą aprūpina maistinėmis medžiagomis iki 6 mėnesių. Tinka visiems augalams, tokiems kaip, želdiniai ir žydintys augalai, orchidėjos, citrusiniai augalai, žolelės, pomidorai, vaismedžiai ir kaktusai!

  LECHUZA-PON 100% tinka visiems augalams (net orchidėjoms ir citrusiniams augalams). LECHUZA-PON susideda iš aukštos kokybės mineralinių akmenukų, kuriuose nėra teršalų. LECHUZA-PON turi optimalų oro ir vandens santykį: 45% vandens / 55% oro. Padidėja atsparumas augalų ligoms. Net po kurio laiko struktūriškai stabilus augalų substratas nesikondensuoja ir išlaiko pralaidumą orui. LECHUZA-PON gali būti naudojamas daugelį metų, jo nereikia pakeisti! Neturi smulkių dalelių (dulkių). Tai apsaugo nuo nuosėdų susidarymo šaknies srityje ir palaiko ilgalaikį kapiliarumą.

  Medžiaga ceolitas stabilizuoja idealų PH balansą sveikam augalų augimui, jūsų LECHUZA vazonuose. Makro ir mikroelementai išlieka visam laikui. LECHUZA augalų substratas rūpinasi subalansuotu maistinių medžiagų pasiskirstymu Jūsų augalų šaknų srityje. „LECHUZA-PON“ veikia kaip buferis, absorbuojantis perteklines trąšas ir, kai reikia, atiduodantis augalui. Natūralus maistinių medžiagų kaupimasis neleidžia šaknims nudegti per daug tręšiant.

  „LECHUZA-PON“ turi pakoreguotą tūrį. Jūsų augalas tvirtai palaikomas vazone, o tai svarbu didesniems augalams. Šis substratas yra natūralus kvapo absorberis, kurį gali skleisti pvz. negyvos šaknys. Mineralinis augalų substratas apsaugo nuo grybelio, kuris puola šaknis. Sodinant su LECHUZA-PON, šaknies rutulio nereikia visiškai išpurenti iš dirvožemio.