Prekių katalogas

LAURASTAR SMART I lyginimo sistema

 • LAURASTAR SMART I lyginimo sistema

  Kodas: 070977601081
  133795
  148661 Sutaupykite 14866
  Pasiūlymas galioja iki 2023-02-28
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Inovacijos jungia jėgas su našumu bei paprastumu. „Laurastar Smart I“ yra sukurtas patenkinti reikliausių klientų poreikius. Ši lyginimo sistema virsta padėjėju ekspertu, todėl kiekvienas judesys tampa lengvesniu, norint nepriekaištingai išlyginti drabužius. „Laurastar Smart I“ yra visiškai aprūpinta novatoriška „bluetooth“ technologija - sistemos mobilioji aplikacija veikia kaip vedlys, teikiantis patarimus, siekiant pasiekti lyginimo rezultatų be klosčių, papuošti drabužius. Trijų tipų vaizdo įrašų vadovėliai gali pasiūlyti pagalbą: jie padeda įdiegti ir pagrindinius lyginimo būdus bei teikia ekspertų patarimus lyginant šilką, medvilnę ar vilną. Įrodyta, kad dėl higieninio garinimo poveikio garinimas šiuo prietaisu pašalina iki 99,99% bakterijų. Itin smulkūs, galingi garai prisitaiko prie visų audinių rūšių bei giliai valo. „Laurastar Smart I“ lyginimo sistema užtikrins nepriekaištingą ir profesionalią jūsų drabužių priežiūrą išlaikant kokybę be jokių pastangų.

  Su inovatyvia šveicariška „Laurastar Smart I“ lyginimo sistema, neprilygstamą lyginimo rezultatą pasieksite greitai ir nesudėtingai. „Laurastar Smart I“ yra aprūpinta aktyviąja lyginimo lenta, turinčia pūtimo (2 lygiai) ir vakuumo funkcijas. Pirmoji užtikrina, kad lyginant neatsirastų nepageidaujamų klosčių, o antroji - tolygų audinio paskirstymą ant lyginimo lentos, siekiant išlyginti net menkiausias raukšles. Perjunkite pūtimo ir vakuumo funkcijas vos vienu mygtuko paspaudimu.

  Patentuota „Laurastar Smart I“ išskleidimo - suskleidimo sistema užtikrina itin patogų lyginimo sistemos naudojimą. Išskleidę sistemą, pradėkite lyginti vos per 3 minutes, pasirinkę 1 iš 6 lyginimo lentos aukščio nustatymų.  Nenaudojamas lygintuvas automatiškai išsijungia po 15 min, kad būtų padidinta sauga ir energijos efektyvumas.

  • Sausas ir ypač smulkus 150°C garas naikina 100% dulkių erkučių, 99,9% bakterijų ir virusų, kurie atsparūs 30 ir 40°C skalbimo ciklams bei užkerta kelią alergijų pasireiškimui.
  • Šiuolaikinės technologijos lemia išskirtinius rezultatus: judesio jutiklis išleisti garui, vienas optimalus temperatūros nustatymas, pritaikytas visiems audinių tipams, lyginimo vedlys bei pranešimai apie priežiūrą mūsų programėlėje. 
  • Švelni medžiagų ir spalvų priežiūra dėl lygintuvo bei „Laurastar“ sauso itin smulkaus garo.
  • Aktyvioji lyginimo lenta su ventiliatoriaus funkcija leidžia išvengti klosčių. Ventiliatorių sistema automatiškai laiko audinį vietoje lentos ir sukuria oro pagalvę, kad būtų išvengta klosčių susidarymo. Dėl vakuumo drabužiai gali likti lygūs ant lentos, todėl lengva išlyginti klostes.
  • Nepertraukiamą lyginimą garantuoja nuimamas 1,2 l talpos vandens rezervuaras ir įmontuotas nukalkinimo filtras, leidžiantis naudoti vandentiekio vandenį.
  *Patvirtinta moksliniais tyrimais, atliktais Šveicarijoje „Scitec Research SA“ labaratorijoje.