Prekių katalogas

Laisvai pastatoma vonia stilingam vonios interjerui

Laisvai pastatoma vonia stilingam vonios interjerui

Daugelis žmonių vonios kambarį įvardija kaip poilsio ir ramybės oazę, vaidinančią itin svarbų vaidmenį kiekvieno jų šeimos nario kasdienybėje.  

Šiame kambaryje įprastai prasideda ir baigiasi mūsų diena, todėl čia labai svarbu jausti ramybę ir atsipalaidavimą. Būtent dėl šios priežasties ši namų vieta jau senokai nebėra laikoma tik objektu, patenkinančiu elementarius higienos poreikius. 

Šiandien galime drąsiai sakyti, kad vonia – tai mažytė, bet ypatingai svarbi detalė bendroje namų dėlionėje. Aktyviai besidomėdami namų interjero idėjomis pastebime, kad vonios kambarys vis labiau ir labiau tampa vienu svarbiausių namų akcentu. Sparčiai besikeičiantis suvokimas ir požiūris į tai atsispindi vis didėjančiose vonios kambario erdvėse ir išraiškingame jo interjere. O jam skiriamas ypatingai didelis dėmesys neabejotinai pateisina lūkesčius. 

Laisvai pastatoma vonia ir jos išskirtinumas 

Nuo išskirtinio interjero tendencijų yra tiesiog neatsiejama laisvai pastatoma vonia. Jų šiandien rinkoje galima rasti pačių įvairiausių tipų, modelių ir dydžių, patenkinančių net išrankiausius poreikius. Tiesa, jas galima statyti tiek vonios viduryje, tiek prie pat sienos, o labiausiai mėgstamos išskirtinį stilių ir erdvias vonias vertinančių klientų. Laisvai pastatoma vonia vonios kambariui suteikia elegancijos ir prabangos, o jame esantiems – harmonijos ir laisvės pojūtį. 

Vienas iš kūrybiškiausių bei inovacijomis išsiskiriančių pastatomų vonių gamintojų – tai Latvijos kompanija PAA. Jų gaminiams naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos, atitinkančios visus higienos ir saugumo standartus. O gaminiai – tai stiliaus ir funkcionalumo derinys su išskirtiniu dizainu ir spalvomis, kurių asortimentą galima rasti ir mūsų parduotuvėje.  

Ne veltui daugelyje šalių žinomos PAA vonios yra siejamos su išskirtinai kokybiškomis ir stilistiškai išbaigtomis vonios kolekcijomis. Tai ergonomiški, kiekvieno kliento poreikius atitinkantys akmens masės, akriliniai ar SilkStone gaminiai su išskirtiniais spalviniais sprendimais. Tai gaminiai, leidžiantys sukurti tobulą vonios kambario interjerą.  

Akrilinės vonios privalumai 

Savo išvaizda, kokybe ir dizainu akrilinės vonios iš tiesų beveik nenusileidžia kitoms, net ir akmens masės vonioms. Akrilinė vonia turi labai daug privalumų, kuriuos įvertino daugybė klientų, ieškančių tiek nestandartinių, tiek išskirtinių vonios interjero sprendimų. Atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį, akrilinės vonios pasižymi ergonomiškumu, plačiu asortimentu bei itin mažai dėmesio reikalaujančia gaminio priežiūra. Šių vonių gamyboje naudojamų medžiagų ir technologijos dėka puikiai išlaikoma vandens temperatūra, užtikrinama garso izoliacija bei apsauga nuo pažeidimų. Be kita ko, akrilinė vonia yra pakankamai lengva, ir kartais tai išsprendžia užnešimo ar montavimo ant medinės perdangos problemą. 

PAA gamintojo siūlomos įvairių spalvų vonios – kampinės, asimetrinės, laisvai pastatomos vonios, įleidžiamos ar net masažinės akrilinės vonios pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Lengvai montuojamos ir paprastai pritaikomos net ir mažiausiose vonios kambario erdvėse. Dėl patrauklios išvaizdos ir kainos bei jų aukštos kokybės įprastas akrilines vonias mielai renkasi tie, kurie ieško ekonomiškesnio varianto. O štai laisvai pastatoma akrilinė vonia gali patenkinti ir ištaigingesnį vonios interjerą kuriančių klientų norus.   

Akmens masės vonia – laikui nepavaldus dizainas 

Akmens masės vonia neabejotinai yra ilgaamžiškumo, prabangos ir laikui nepavaldaus dizaino gaminys! Šios vonios visuomet derės bet kokiame interjere ir suteiks jam išskirtinį įvaizdį net ir po daugelio metų. PAA akmens masės vonios gaminamos iš medžiagos, kuri savo patvarumu nė kiek nenusileidžia natūraliam akmeniui. O gamybos technologijos metu naudojami dažai suteikia galimybę išgauti platų spalvų ir paviršiaus spindesio asortimentą.  

Vertinantiems stabilumą ir komfortą, vienas iš dažniausiai pasirenkamų akmens masės gaminių – tai laisvai pastatoma vonia. Kadangi statoma vonios kambario viduryje ar toliau nuo sienos, pareikalauja šiek tiek daugiau vietos ir erdvės jos įrengimui. Todėl ne paslaptis, kad tokio tipo vonia – paprastai erdvesnio vonios kambario pasirinkimas, kurioje išties galima pasijusti tarsi SPA. Tačiau atskirais atvejais ją galima komfortiškai įkomponuoti ir į mažesnes erdves.  

Be to, šios vonios nereikalauja išskirtinės priežiūros ir dėmesio, o jų išvaizda galima džiaugtis ilgus metus. Akmens masės produktai pasižymi itin lygiu neporėtu paviršiumi, kurio dėka ant jų nesikaupia įvairūs nešvarumai. Todėl šie gaminiai itin paprastai prižiūrimi ir lengvai valomi.  

Kas tai yra SilkStone vonia? 

Tiesa, akmens masės vonia nėra vienintelis pasirinkimas, siekiantiems sukurti jaukią ir prabangos prieskonį turinčią vonios kambario aplinką. Vertinantiems klasikines spalvas, tačiau tuo pačiu ir išskirtinius gaminius bei jų ilgaamžiškumą, PAA gamintojas siūlo naujos kartos SilkStone vonias.  

Šios PAA vonios yra gaminamos iš naujos kartos, marmurui alternatyvios medžiagos, leidžiančios išgauti tobulo tikslumo geometrinius vonios gaminius. Todėl SilkStone laisvai pastatoma vonia interjere atrodo taip pat prabangiai tarsi marmuras, o švelnų jos paviršių, nesuklystume prilygindami šilkui. Tai gaminys, itin malonus tiek kūnui, tiek akims, o ir jos priežiūra tikrai neapsunkins jums gyvenimo. Nes tai šilta vienalytė medžiaga, kuri atspari bet kokiai buitinei chemijai ar net agresyviems rūgštiniams valikliams. 

Pati medžiaga SilkStone yra tvirta, tarsi akmuo, atspari smūgiams, todėl savo funkcinėmis savybėmis yra laikoma net pranašesne ir už patį marmurą! Atspari kaitrai – net iki 100 °C temperatūros išlaiko savo savybes, lengvai atnaujinama – ją galima valyti abrazyvinėmis priemonėmis, taip pašalinant visus nešvarumus ir net įbrėžimus. 

Verta paminėti, jog daugumoje mūsų parduodamų vonių yra integruotas persipylimo mechanizmas su Click Clack sifonu. Patraukli koncepcija, mėgstantiems visišką vizualinę švarą, leidžianti sukurti minimalistinį dizainą vonioje.