Kvapo papildymas slopinti gyvūnų kvapui The Scented Bouquet 6271

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LB-6271
  1200
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Kvapo papildymas slopinti gyvūnų kvapams The Scented Bouquet 6271

  Mėgaukitės mėgstamu kvapu dar ilgiau ir atsikratykite nemalonaus kvapo. Galima naudoti su visais Parfume Berger Scented Bouquet gaminiais ir Parfume Berger namų kvapais su pagaliukais. Viršutinė nata - bergamotė, obuoliai, juodieji serbentai. Vidurinė nata - pakalnutė, frezija, žibuoklė. Apatinė nata - sandalmedis, kedras, muskusas.

  • Kvapas: Anti Odour
  • Talpa: 200 ml.

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu