Kvapo papildymas lempai Luxurious Venice

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 115125Lampe Berger
  1600
  1800 Sutaupykite 200
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Kvapo papildymas lempai Luxurious Venice 

  Viršutinė nata – rožė, apelsino žiedas. Vidurinė nata – lazdyno riešutas, vilkdalgis. Apatinė nata – vanilė, baltasis muskusas, pačiulis. Norint sumažinti kvapo intensyvumą siūloma naudoti kartu su neutraliu kvapu. Naudojama kartu su Lampe Berger kvapų lempomis.

  Kiekis: 500 ml.

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu