Prekių katalogas

Kvapo papildymas lempai Grapefruit Passion

 • Kvapo papildymas lempai Grapefruit Passion

  Kodas: 115007
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Tipas
  Kvapų/katalitinės lempos papildymas
 • Kvapo papildymas lempai Grapefruit Passion 

  Viršutinė nata – juodasis serbentas, kvapusis citrinmedis, apelsinas. Vidurinė nata – greipfrutas. Apatinė nata – muskusas, greipfruto sultys. Norint sumažinti kvapo intensyvumą siūloma naudoti kartu su neutraliu kvapu. Naudojama kartu su Lampe Berger kvapų lempomis.

  Kiekis: 500 ml.

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu