Prekių katalogas

Kvapo papildymas katalitinei lempai Ocean Breeze 115033

 • Kvapo papildymas katalitinei lempai Ocean Breeze 115033

  Kodas: LB-115033
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Tipas
  Kvapų/katalitinės lempos papildymas
 • Kvapo papildymas katalitinei lempai Ocean Breeze 115033

  Viršutinė nata – rožė, juodieji serbentai, jūrinės natos. Vidurinė nata – rožė, jazminai, pakalnutė. Apatinė nata – baltasis muskusas, ambra, egzotinis medis. Norint sumažinti kvapo intensyvumą siūloma naudoti kartu su neutraliu kvapu. Naudojama kartu su Lampe Berger katalitinėmis lempomis.

  • Kiekis: 500 ml.
  • Kvapų linija: Dreams of Freshness

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu