Prekių katalogas

Kūrybiškumas vonios kambaryje

Kūrybiškumas vonios kambaryje

Žmonės, turintys gerą skonį ir palaikantys unikalų visų namų stilių, pro akis jokiu būdu nepraleis ir vonios. Tai iš vienos pusės labai kasdieniška erdvė kurioje švarinamės ar skalbiame ir t.t.

 Iš kitos pusės – poilsis karštoje vonioje su knyga ar filmu gali prilygti net ir saldžiausiam miegui karališkoje lovoje. Tad vonioje susikurti jaukią ir širdžiai mielą atmosferą yra puikus sprendimas.

Pradėti visada galima nuo vonios aksesuarų. Galima juos įsigyti atskirai, tačiau daug estetiškiau ir harmoniškiau atrodo tarpusavyje suderintos muilinės, tualeto šepečiai, rankšluosčių laikikliai ar dantų šepetėlių laikikliai. Būna, kad šie aksesuarai yra parduodami komplektais, tad suderinti šiuos kelis elementus tikrai nėra sunku. Jei nerandate pirkti jau sukomplektuotų aksesuarų, derinkite juos pagal atspalvį. Dažniausiai prekiaujama chromuotais ar sidabro spalvos vonios aksesuarais.

Aksesuarai – tik pradžia. Jie būtini kaip harmoningi vonios dizaino akcentai, tačiau tikra kūryba vonioje įsibėgėja su drąsesniais ir neįprastais sprendimais. Šiandien jau vis daugiau žmonių savo voniose „apgyvendina“ augalus, mėgstančius drėgmę. Tai suteikia minimalistinei šio kambario aurai daugiau gyvybės.

Be augalų į vonią natūralumo gali atnešti ir kiti objektai – kūrybiškai apipavidalinkite vonios interjerą akmenimis. Galite interjero dizainerių pagalba juos įmontuoti sienoje arba tiesiog sustatyti patinkančioje vietoje.

Jei mėgstate praktiškas idėjas, galite pasižvalgyti tokių prekių kaip padėklas voniai. Ant jo galima pasidėti taurę vyno ar knygą, kuria mėgautumėtės ilsėdamiesi vonioje. Ne ką prastesnė idėja ir vonioje įmontuota knygų lentynėlė, kurioje laikytumėte žurnalus ir knygas. Tik įsitikinkite, kad nuo drėgmės jie „nesusiraukšlėtų“

Tai tik keli pasiūlymai iš daugybės kitų idėjų, kaip galima savo vonios kambaryje sukurti unikalią atmosferą, kuri verstų Jus jaustis lyg mažoj savo namų oazėj.