Prekių katalogas

Kramtukai kūdikiams, 4 vnt. rinkinys „Pirmieji kramtukai“

 • Kramtukai kūdikiams, 4 vnt. rinkinys „Pirmieji kramtukai“

  Kodas: Pirmieji kramtukai
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Kramtukai kūdikiams, 4 vnt. rinkinys „Pirmieji kramtukai“ 

  Kramtukas „Super“ – tobulai tinka kūdikiams, kuriems dygsta dantukai. Kūdikiams labai patinka rankos, pirščiukai ir kiti panašios formos dalykai. Dėl kramtuko formos ir įvairių pirštų dydžių, kūdikiui jį čiulpiant ir kramtant vystosi oraliniai – motoriniai įgūdžiai. Besisukanti žaisliuko rankena įtraukia kūdikį į aktyvaus kramtymo procesą ir padeda stiprinti kaklo raumenis. Pradėjus dygti dantims, kramtant žinduką kūdikis nuramins perštinčias dantenas.

  Ar jūsų mažylis mėgsta kramtyti telefoną ir nuotolinio valdymo pultelį? Daugelis susiduria su šia bėda! Brain Builders kramtukas „Kūdikių TV pultelis“ yra nesudėtingas, ir kūdikis pamėgs jį dar labiau nei tikrąjį pultelį. Vietoj pultelio mažyliui paduokite kramtuką ir stebėkite, kaip jis užsimiršta kramtydamas. Galite laikyti atsarginį kramtuką rankinėje ar padėti vieną šalia tikro televizoriaus pultelio. Kramtukas lengvai nuplaunamas, tai – higieniška alternatyva tikriems valdymo pultams!

  Kramtukas „Orbita“ tinkamas laikyti viena ar abejomis rankomis, ar pritaisant su jūsų naudojama grandinėle prie vežimo ar lovytės rėmo. Žiedas skatina judesių miklumą kūdikiui griebiant, laikant ir perduodant žaislą iš vienos rankos į kitą. Naudojant vieną ar abi rankas, kūdikis gali atrasti skirtingus Orbitos paviršius kramtymui. Kramtukas Orbita mokina kūdikį čiulpti, laižyti ir sukti žaislą rankoje, taip vystant naujus pojūčius. Vystantis koordinacijai, mažylis išmoksta pasirinkti, kuri Orbitos figūrėlė yra maloniausia kramtymui.

  „Mochi“ dvigubo pakabuko kramtukas tobulai tinka kūdikiams, kuriems jau norisi kramtyti, kurie laižo ir tyrinėja aplinką viską ragaudami. Esame tikri, kad jūsų kūdikis iš karto pamils šį kramtuką. Mochi kramtukų ir žaislų serija buvo sukurta pasitelkus ryžių plastiko technologiją, naudojant 51% ryžių gaminio sudėtyje. Mochi produktuose nėra jokių žalingų dažų ar klijų – tai leidžia jums jaustis ramiems, kad pirmasis kramtukas ar žaislas, kurį jūsų vaikas „paragaus”, bus 100% natūralios sudėties ir 100% smagus žaisti. Mochi prekinis ženklas didžiuojasi savo meistriškumu, gaminant produktus, teikiamus žemės – tiesiai jums į rankas. Iš tikrųjų, jau vos atidarę pakuotę, pajusite švelnų žalių ryžių daigų kvapą.

  • Daugiau apie „Brain Builders“ kramtukus ir žaislus kūdikiams skaitykite.
  • Daugiau apie „Mochi“ kramtukus ir žaislus kūdikiams skaitykite.
  • Žaislai kūdikiams yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.