Prekių katalogas

Kramtukai kūdikiams, 4 vnt. rinkinys „Pastelinės spalvos“

 • Kramtukai kūdikiams, 4 vnt. rinkinys „Pastelinės spalvos“

  Kodas: Pastelinės spalvos
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Kramtukai kūdikiams, 4 vnt. rinkinys „Pastelinės spalvos“ 

  Kramtukas „Super“ – tobulai tinka kūdikiams, kuriems dygsta dantukai. Kūdikiams labai patinka rankos, pirščiukai ir kiti panašios formos dalykai. Dėl kramtuko formos ir įvairių pirštų dydžių, kūdikiui jį čiulpiant ir kramtant vystosi oraliniai – motoriniai įgūdžiai. Besisukanti žaisliuko rankena įtraukia kūdikį į aktyvaus kramtymo procesą ir padeda stiprinti kaklo raumenis. Pradėjus dygti dantims, kramtant žinduką kūdikis nuramins perštinčias dantenas.

  „Lankstusis Kalmaras“ savo minkšta tekstūra ir įvairiais kramtymui skirtais paviršiais nuramina perštinčias mažylių dantenas dantukų dygimo metu. Malonus kalmaro cypsėjimas stimuliuoja klausą, oralinius ir vizualinius pojūčius, tapdamas kiekvieno kūdikio geriausiu draugu. Kūdikiui patiks laikyti kramtuką abejomis rankytėmis ir dantenomis atrasti naujas tekstūras.

  „Mochi“ kramtuką – žiedelį kūdikiui yra paprasta sugriebti ir saugu kramtyti. Kramtuko paviršius turi iškilią ir briaunuotą tekstūrą. Tai – idealus kramtukas irzliems mažyliams bei jų tėvams, kurie rūpinasi aplinka bei siekia naudoti tvarius žaislus.

  „Mochi“ kramtukas viengubas pakabukas tobulai tinka kūdikiams, kuriems jau norisi kramtyti, kurie laižo ir tyrinėja aplinką viską ragaudami. Kramtukas viduje turi integruotus barškančius karoliukus.

  • Daugiau apie „Brain Builders“ kramtukus ir žaislus kūdikiams skaitykite.
  • Daugiau apie „Mochi“ kramtukus ir žaislus kūdikiams skaitykite.
  • Žaislai kūdikiams yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje. 

  Serijos Brain Builders kramtukai ir žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders kramtukai ir žaislai kūdikiams skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders kramtukų ir žaislų kūdikiams serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ kramtukai ir žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

  Mochi kramtukai ir žaisliukai yra sukurti pasitelkus ryžių plastiko technologiją, kur 51% gaminio sudėties sudaro Japonijoje užauginti suši klasės ryžiai, kurie yra sumaišomi su specialiais ingredientais, taip sukuriant 100% saugų ir tvarų ryžių plastiką. Mochi produktuose nėra jokių žalingų dažų ar klijų.

  Mochi viengubo pakabuko kramtukas iš natūralių ryžių

  • Pakabuko viduje esančių karoliukų barškėjimas ramina;
  • Spurgos formos pakabukas lavina kūdikio rankos raumenis;
  • Nuimamas ir plaunamas dirželis;
  • Minimalistinės, rožinės spalvos pakabukas – lengvai derinamas prie jūsų aprangos;
  • Mažyliams patinka laižyti kietą ir skirtingo paviršiaus tekstūrą;
  • Pakabuko sudėtis – 51% ryžiai;
  • Patogu dėvėti kasdien tiek mamai, tiek tėčiui;
  • Pagaminta rankomis iš ryžių plastiko Japonijoje.