Prekių katalogas

Konsolinis grindinis/palubinis vidinis blokas Haier 16 kW

 • Konsolinis grindinis/palubinis vidinis blokas Haier 16 kW

  Kodas: AC160S2SK1FA
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Konsolinis grindinis/palubinis vidinis blokas Haier 16 kW 

  „KONSOLINIAI“ serijos oro kondicionieriai yra prietaisai, kuriuos galima tiesiogiai montuoti ant lubų ar grindų; jie yra idealus sprendimas tiek namams, biurams, tiek pramoniniams patalpoms. Įrenginiai reikalauja daug mažiau įrengimo vietos, o paslauga yra daug patogesnė. Kompaktiškas prietaisų dizainas yra labai plonas, net 230 mm, plonas dizainas kartu su paprastu ir estetišku prietaiso korpusu puikiai tinka įvairių tipų kambariams, ofisams, salėms ir sandėliams. Įrenginiai siūlo tikslų oro paskirstymą dėka plataus oro tiekimo diapazono: horizontaliai pučia 100 laipsnių, o vertikaliai - 70 laipsnių.

  Ekologiškas šaltnešis R32. Palyginti su dažniausiai naudojamu šaltnešiu R410A, R32 pasaulinis atšilimo potencialas (GWP) yra beveik trečdalis (GWP yra 675 R32, palyginti su 2088 R410A), tuo pačiu leidžiant žymiai mažesnį šaltnešio tūrį ir aukštą energijos vartojimo efektyvumą.

  Wi-Fi valdymas. Oro kondicionavimo sistemos valdymas naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį prijungtą prie interneto. Nuotolinis valdymas leidžia įjungti vėsinimą karštomis dienomis prieš grįžtant namo. Kasdienybės, lydinčios gyvenimą, įkvepia „Haier“ prekės ženklą kurti protingus sprendimus. „Wi-Fi“ valdymas yra paprastas ir intuityvus, oro kondicionieriaus veikimo parametrus nustatyti galima naudojant programą mobiliajame įrenginyje, tai leidžia peržiūrėti ir naudoti beveik visas oro kondicionieriaus funkcijas. Svarbu tai, kad galima sukonfigūruoti kelis įrenginius. Be to, „Wi-Fi“ valdymo sistema leidžia jums sukurti darbo tvarkaraščius, pvz., Kas savaitę, ir stebėti namų sistemos suvartojamą elektros energiją. „Haier“ oro kondicionieriuose galima naudoti įvairių rūšių belaidį ir laidinį valdymą.

  Montavimas dideliame aukštyje. Vidinį bloką, jei reikia, galima montuoti ant grindų arba lubų. Užtikrinant tą patį komforto lygį, oro kondicionieriui įrengti reikia daug mažiau vietos, o aptarnavimas ir montavimas yra daug patogesnis.

  Kompaktiškas dizainas. Kompaktiškas prietaisų dizainas yra labai plonas, net 230 mm, plonas dizainas kartu su paprastu ir estetišku prietaiso korpusu puikiai tinka įvairių tipų kambariams, ofisams, salėms ir sandėliams.