Prekių katalogas

KONDENSACINIS ORO SAUSINTUVAS TROTEC TTK 40 E

 • KONDENSACINIS ORO SAUSINTUVAS TROTEC TTK 40 E

  Kodas: TTK40E
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 •  

  Techninė informacija:

  Tinkamas patalpų dydžiui: 20-40 m2;
  Sugeriamas drėgmės kiekis: iki 14 l / 24 h;
  Maksimalus oro srautas: 100 m³/val.;
  Kondensato talpa: 3.5 l;
  Galia: 340 W;
  Darbo temperatūros intervalas: nuo 5 °C iki 35 °C;
  Darbo drėgmės intervalas: nuo 30% iki 100 % RH;
  Maitinimas: 230/50 V/Hz;
  Laido ilgis: 1.8 m;
  Garso lygis (1 m atstumu): 43 dB(A);
  Išmatavimai: 225 x 353 x 496 mm;
  Svoris: 11 kg.
  Privalumai:

  Dviejų lygių ventiliatorius;
  Rotorinis kompresorius;
  Elektroninio atitirpdymo režimas;
  Plaunamas oro filtras;
  Transportavimo ratukai;
  Laido susukimo funkcija;
  Skaitmeninis ekranas. 

  Atlikdamas visas privalomas modernaus oro sausintuvo funkcijas, šis įrenginys gali būti ne tik naudingas įvairiais aspektais, tačiau yra ir ypatingai tylus (vos 43 db!).
  Trotec TTK 40 E sausintuve suderinti aukštas veikimo lygis, lankstus dviejų lygių ventiliatorius, higrostato valdymas ir galingas 0,34 kW kompresorius leidžia optimaliai jį pritaikyti tyliam sausinimui gyvenamosiose ir biurų erdvėse bei šildomuose rūsiuose. Be to, šis elegantiškas patalpų oro sausintuvas žavi itin grakščiu valdymo panelės, kuria itin lengva naudotis nepaisant didelio kiekio funkcijų, dizainu.
  Prietaisas turi skaitmeninę esamos drėgmės vertės pasirinkimo funkciją, kuri leidžia pasirinkti visiškai automatinį arba nuolatinį sausinimo valdymą. Laikmačio dėka galima naudotis laiko kontrolės funkcija.
  Taip pat labai patogi standartinė funkcija yra filtro valymo indikatorius, kai automatiškai pateikiama informacija, kada reikia išvalyti daugkartinio naudojimo oro filtrą.
  Prietaisams, kuriems ne visuomet galima įrengti įprastą vandens rezervuaro drenažą, pvz., nuolat neprižiūrimo nuolatinio sausinimo metu vasarnamiuose, Trotec TTK 40 E siūlo atskirą integruotą jungtį, per kurią kondensatą galima išleisti tiesiogiai, naudojantis žarna. Standartinės elektroniškai atitirpdomo Trotec TTK 40 E prietaiso įrangos sąrašą užbaigia prisipildymo lygio perspėjimo funkcija (lemputė), kuri parodo, kad vandens rezervuaras yra pilnas, bei automatinio išjungimo funkcija, sauganti nuo išsiliejimo.
  Dėl skaitmeninės esamos drėgmės vertės pasirinkimo funkcijos pageidaujamos patalpos klimato sąlygos gali būti nustatytos itin tiksliai, taip taupant energiją, lyginant su įprastai valdomais prietaisais.
  Trotec TTK 40 E ne tik puikiai atrodo bei yra kompaktiškas, bet ir efektyviai sausina patalpos orą. Integruotas higrostatas nuolat kontroliuoja ir reguliuoja oro drėgmę.
  TTK E serijos pirmasis modelis turi tvirtą plastikinį korpusą, yra kompaktiško bei patrauklaus dizaino ir itin tinkamas namų sausinimui. Dėl 14 l / 24 h sausinimo veikimo Trotec TTK 40 E siūlo apsaugą nuo drėgmės ir pelėsio, nes sausinimo procesas gali vykti 14 l / 24 h režimu.
  Trotec TTK 40 E yra lengvas ir turi transportavimo ratukus bei šonines rankenėles, todėl gali būti patogiai ir lengvai perkeliamas į kitą vietą. Prietaisas turi pritaikomą higrostatą, kuris leidžia nuolatos stebėti santykinę oro drėgmę. Kai nustatytas drėgmės lygis viršijamas, prietaisas automatiškai įsijungia.
  Kita ypatinga Trotec TTK 40 E ypatybė yra skaitmeninis ekranas, kuris leidžia naudotojui nustatyti pageidaujamą patalpos drėgnumą.