Prekių katalogas

Kolektorius su drenažu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: K-SW03
  8400
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Kolektoriai
 • Kolektorius su drenažu

  Susikomplektuoti kolektorių nuo šiol yra taip paprasta kaip niekada iki šiol. Pristatome naują produktų liniją, kurią sudaro pilnai sukomplektuoti kolektoriniai mazgai.

  Šis komplektas yra skirtas atidaryti/uždaryti atskiras laistymo zonas. Komplektas skirtas naudoti sistemose, kuriose yra sumontuoti drenažiniai vožtuvai (nereikalingas prapūtimas aukštu slėgiu). Šis komplektas išsiskiria tuo, kad yra naudojamos aukščiausios rūšies įranga ir detalės. Jei Jūsų sistemą sudaro daugiau nei du elektromagnetiniai vožtuvai, Jums reikalingas rinkinys "Kolektorius su drenažu PLIUS".


  Komplekte yra sumontuotas drenažinis vožtuvas. Esant poreikiui drenažinis vožtuvas gali būti įkastas į žemę.
  Rinkinys susuktas sandariai.
  Komplektą sudaro: elektromagnetiniai vožtuvai K-Rain Pro100 24 VAC, kolektoriniai sujungimai, PP sujungimai, srieginiai sujungimai, drenažinis vožtuvas.
  Tinkamam sistemos nudrenavimui nepakanka turėti kolektoriaus su drenažiniu vožtuvu. Būtina papildomai naudoti drenažinius vožtuvus visoje sistemoje.
  Tinkamai nudrenuoti elektromagnetiniai vožtuvai paliekami žiemoti lauke.
  Išėjimo ir įėjimo diametras yra pritaikytas prijungti 25 mm vamzdį. Jeigu vamzdynų diametrai kiti - rekomenduojame naudoti redukcinę jungtį.
  Darbinis debitas: 0,17 - 7,9 m3/h