Prekių katalogas

Kokybiškų vonios kambario baldų požymiai

Kokybiškų vonios kambario baldų požymiai

Kaip žinoti, kokie vonios kambario baldai yra kokybiški, o kurie ne? Kokie požymiai svarbūs renkantis baldus vonios kambariui? Pateikiame atsakymus į šiuos klausimus.

Kiekvienam norėtųsi įsigyti vonios kambarius ilgiems metams ir jų nekeisti, tačiau jeigu, pavyzdžiui, vonios spintelė greitai apsilaupo, apsidaužo, susibraižo - tokioje vonioje lankytis nebėra jokio malonumo. Tad kokiomis savybėmis pasižymi ilgus metus gerą išvaizdą išlaikantys kokybiški vonios baldai?

Vonios baldai - tai įvairiausios vonios spintelės, jų komplektai, vonios spintelės su praustuvu, veidrodžiai, šviestuvai. Visi mūsų parduodami vonios kambario baldai padengti specialiomis dangomis, kurios atstumia drėgmę.

Baldai taip pat gali būti dengti poliuretaniniais dažais, dėl kurių paviršius tampa atsparesnis smūgiams, mechaniniams pažeidimams, o spalva ilgai nekinta.

Ir trečia, galite atkreipti dėmesį į baldo specifikacijas, kokie klijai jų montavime naudojami, nes jie suteikia maksimalaus sukibimo ir atsparumo vandens poveikiui garantiją.

Galiausiai, ilgaamžiam patogiam naudojimui be strigimų svarbu, kad stalčių bėgeliai būtų kokybiški. Jie gali turėti ir automatinio užsidarymo sistemą.

Ieškant ir užsakant prekes vonios kambariui, galima užsakyti spintelę iš karto su praustuvu - tai padės sutaupyti pinigų lyginant su tuo, jeigu atskirai būtų perkamas praustuvas, ir atskirai projektuojama ir gaminama spintelė. Taip pat galima daug greičiau išvysti galutinį savo vonios kambario vaizdą užsakant pilnus baldų komplektus. Komplektai gali būti sudaromi pagal individualius užsakymus. Prekiaujame ir itin aukštos kokybės lietuvių gamybos baldais.

Kataloge mūsų svetainėje galėsite išsirinkti prekes iš daugybės pasiūlymų, taip pat čia rasite mūsų siūlomas akcijas, kad pasirinktumėte jums reikalingas prekes geriausia kaina ir mėgautis puikiai įrengtu vonios kambariu. Mūsų salonas yra Vilniuje, tačiau nesvarbu, kuriame mieste gyvenate Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietovėje, prekes užsakius internetu pristatome jas visoje šalies teritorijoje. Internetu užsakytoms prekėms taikomos tos pačios garantijos, kaip ir įsigyjant salone.