Prekių katalogas

Kokios formos vonią rinktis?

 • Kokios formos vonią rinktis?

  Dažnai pagalvojate apie vonios remontą? O gal norite atnaujinti savo vonios kambarį į ją patalpindami šiuolaikiška ir stilinga vonia bei papildoma įranga?

  Kiekvienas yra pasvajojęs apie vonią kaip iš filmų – vidury erdvaus kambario stovinčią senovinę ir gilią ovalo formos ar sūkurinę kampinę vonią, kurioje kas vakarą atsipalaiduotumėte po ilgos ir sunkios darbo dienos. Variantų yra kur kas daugiau – griežto stačiakampio formos ar asimetrinės vonios ir t.t. Tad rinktis yra iš ko, tačiau kaip nuspręsti, kokios formos vonia tiks būtent Jūsų vonios kambariui?

  Pirmiausiai reikia atsižvelgti į kambario dydį ir išplanavimą. Paprasčiausias ir populiariausias variantas – tai stačiakampio formos plieninė vonia, įrengta palei galinę kambario sieną. Taip visa likusi patalpos vieta atitenka unitazui, kriauklei ir kitai įrangai. Tai yra ir erdvę taupantis vonios pasirinkimas.

  Bet jeigu galite pasigirti didesniu nei įprasta vonios kambariu – atsiveria visa laisvė fantazijai. Prabangos ir išskirtinumo suteikia ovali vonia kambario centre. Yra rinktis pastatomų vonių, tad galėsite vandens malonumais mėgautis pačiame patalpos viduryje. Kitiems arčiau širdies yra kampinė vonia, neretai dvigulė ar sūkurinė. Šis variantas skirtas žmonėms, kurie negali be poilsio karštoje vonioje .

  Dizaino prasme šiandien populiariausios minimalistinių formų vonios – pavyzdžiui, griežto neužapvalinto stačiakampio formos arba taisyklingo ovalo gilios akrilinės vonios (būna ir akmens masės). Balta spalva ir absoliuti simetrija – viena ryškesnių pastarųjų kelių metų vonios kambario tendencijų.

  Jeigu norite rinktis dar prabangesnį vonios variantą, turbūt jau svarstėte apie grindyse įmontuojamą vonią. Tai dažniausiai privačiuose namuose įmanomas vonios variantas ir tokiu atveju galite rinktis tiek kampinę, stačiakampio formos, tiek apvalią ar ovalią sukūrinę vonią.

  Taigi, rinktis vonią pagal formą pirmiausiai reikia atsižvelgiant į kambario išmatavimus ir formą. Net ir mažiems vonios kambariams galima atrasti modernių vonios variantų, kuriuos šiandien gali pasiūlyti kiekvienas gamintojas.