Prekių katalogas

Kokią dušo kabiną pasirinkti - pusapvalę ar kvadratinę?

Kokią dušo kabiną pasirinkti - pusapvalę ar kvadratinę?

Ar Jus kankina dilema dėl dušo kabinos? Dvejojate, kokią pasirinkti: ar pusapvalę ar kvadratinę? Mes padėsime Jums nuspręsti.

Ar jums tinkamesnės yra pusapvalės dušo kabinos, ar kvadratinės, priklauso nuo jūsų vonios kambario. Pusapvalės dušo kabinos optiškai užima mažiau vietos. Kurią kabiną rinktis turint itin mažą vonios kambarį, labiau priklauso nuo paties patalpos išplanavimo ir kitų joje esančių baldų išdėstymo.

Jeigu jūsų vonios kambarys nėra miniatiūrinis, tuomet dušo kabinos tipo pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų skonio. Tiek pusapvalių, tiek kvadratinių dušų kabinų slankiojančių durų mechanizmai yra vienodai patvarūs, nes mūsų asortimente yra tik patikimų gamintojų kokybiškos prekės - neprekiaujame prastos reputacijos kilmės šalių gaminiais.

Kabinų rinkoje šiais laikais netenka ilgai laukti naujovių. Labai įdomi naujiena mūsų kataloge yra gamintojo „Ravak“ Walk - in serijos dušo kabinos. Jos gali būti tik su viena arba dviem stacionariomis stiklo sienelėmis, gali būti į kabinamą įeinama iš vienos arba dviejų pusių, galimi įvairūs kabinos matmenys, dydžiai. Taip galima susikurti tokį vonios kambarį, kuriame judėti bus itin patogu.

Kataloge mūsų svetainėje galėsite išsirinkti, kokia dušo kabina jums tiktų labiausiai, iš daugybės pasiūlymų. Taip pat čia rasite mūsų siūlomas akcijas, kad pasirinktumėte jums reikalingas prekes geriausia kaina. Mūsų salonas yra Vilniuje, tačiau nesvarbu, kuriame mieste gyvenate Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietovėje, prekes užsakius internetu pristatome jas visoje šalies teritorijoje. Internetu užsakytoms prekėms taikomos tos pačios garantijos, kaip ir įsigyjant salone.