Prekių katalogas

Kodėl vonios kambariui siūlome Ravak produkcija?

Kodėl vonios kambariui siūlome Ravak produkcija?

Kodėl Ravak? Kadangi mūsų gaminiais galite pasitikėti 

RAVAK yra čekų įmonė, įkurta 1991 metais. Pradėjusi nuo dušo kabinų ir padėklų gamybos, ilgainiui ji tapo viena didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Centrinėje ir Rytų Europoje. Kuriame ir gaminame vonios kambario įrangą daugiau nei 20 metų. Mūsų sprendimams didžiausią įtaką daro praktinė patirtis. Reputacija yra mums svarbiausia. Naudojame tik kokybiškiausias medžiagas ir suteikiame garantiją net iki 10-ties metų. Įsigiję RAVAK gaminius, nedvejosite dėl vonių tvirtumo, dušo kabinų sandarumo, sklandaus dušo durų varstymo. Mūsų klientai yra ir mūsų partneriai, ir mes visada pasiruošę jiems padėti. Siūlome profesionalias gaminių montavimo bei klientų aptarnavimo paslaugas.

PRABANGIAUSIŲ PASAULIO VIEŠBUČIŲ KLIENTAI MĖGAUJASI RAVAK VONIOS KAMBARIO SPRENDIMŲ PRIVALUMAIS

Net septyniasdešimt procentų mūsų produkcijos yra eksportuojama, ir mes geriname puikų europietiškų produktų įvaizdį daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių. Jūs galite pamatyti mūsų vonios kambario įrangą žymiausiuose pasaulio viešbučiuose (Hotel President - Ukrainoje, Hotel Royal Azur - Tunise, Jumeirah Lake Tower - Dubajuje, Hotel Orange - Ispanijoje, Pheonicia Grand Hotel - Rumunijoje, Marriott Hotel - Lenkijoje, Hotel Opera - Ukrainoje ir daugelyje kitų). RAVAK gaminius taip pat rasite viešosiose ir verslo įstaigose, pramogų centruose ir privačiuose namuose

 

DIZAINERIS YRA NE TIK DAILININKAS IR SVAJOTOJAS

Geras dizaineris, pirmiausia, turi būti geras technikas ir konstruktorius, sugebantis įvertinti praktines gaminio savybes ir suteikti jam kūrybinio originalumo. Dėl to RAVAK išsirinko tokias dizaino studijas, kurios sėkmingai konkuruoja tam tikroje srityje, pvz., automobilių pramonėje.

Tie patys dizaineriai, kurie projektuoja žymiausių automobilių kėbulus ir interjerus, dirba ir kompanijoje RAVAK.

 

Design NOSAL

SUGEBĖJIMAS PAMATYTI GROŽĮ - TAI DAR NE VISKAS. GERO DIZAINO PAGRINDAS YRA ESTETINIS MĄSTYMAS IR HARMONIJOS SUVOKIMAS.

Tačiau vien gebėjimas realizuoti tai kas gražu, nėra pakankama. Technikos pasaulis tampa vis sudėtingesnis, todėl mums vis sunkiau jame orientuotis. Trokštame ne tik įdomios formos, bet, pirmiausia, paprastų, praktiškų ir saugių gaminių.

NAUJAUSIA TECHNOLOGIJA GARANTUOJA KOKYBĘ

Siekiant gero rezultato, buvo atsižvelgta ne tik į medžiagų kokybę, bet ir technologijas. Esame vienintelė Centrinės ir Rytų Europos įmonė, pati atliekanti savo gaminių galvanizavimą ir dažymą, todėl garantuojame 100 % mūsų dušo kabinų, durų ir vonių paviršiaus apdailos kokybę. Gamindami vonias naudojame pažangią vertikalaus taškinio kaitinimo technologiją, leidžiančią tiksliai suteikti akrilo lakštui norimą formą. Vonių sutvirtinimui kartu su įmone „Kawasaki“ sukūrėme dvigubo poliuretano putų purškimo ant akrilo liejinio technologiją („PU Plus“), užtikrinančią vonių tvirtumą ir unikalias šilumos izoliavimo savybes.

KURDAMI MEDŽIAGAS, BENDRADARBIAUJAME SU PAŽANGIAUSIAIS EUROPOS IR AMERIKOS MOKSLO INSTITUTAIS

Akrilas yra populiariausia prestižinė medžiaga, iš kurios liejame vonias ir dušo padėklus. Naudojame tik kokybiškiausią lietą akrilą (PMMA), todėl mūsų gaminiai išlaiko formą, neiškrypsta ir neskyla. Unikali RAVAK vonių gamybos technologija PU Plus buvo sukurta bendradarbiaujant su koncernu Bayer ir Kawasaki įrangos atstovais. RAVAK vonios kambario baldų medžiaga MDP taip pat pasirinkta kruopščiai. Ji yra specialiai impregnuota – apsaugota nuo itin didelės drėgmės vonios kambaryje.