Prekių katalogas

Knyga "Lauko inžineriniai tinklai"

 • Knyga "Lauko inžineriniai tinklai"

  Kodas: Lauko inz.tinklai
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
 • Knyga "Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai" 

  Mokomojoje-praktinėje knygoje „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ apžvelgiamos naujausios lauko inžinerių tinklų medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios. Tai naujo modelio leidybos projektas, apjungiantis tarptautines kompanijas (lyderius) ir mokslo pažangą. Knyga „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ leidžiama ir bus aktuali ne mažiau kaip 5 metų laikotarpyje.

  Knygos „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ skaitytojai – statybininkai, montuotojai, universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir mokymo centrų studentai ir absolventai. Knyga taip pat pravers privatiems vartotojams, besistatantiems namus ir norintiems pagilinti žinias apie lauko inžinerinius tinklus. 

  • Autorius: Saulius Šalna, Ramunė Žurauskienė, Marina Valentukevičienė
  • Leidėjas: Super namai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 380
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098270020  

   

  Įvadas

  Mokomojoje praktinėje knygoje „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ nagrinėjama vandentiekio, lietaus ir buitinių nuotekų bei šilumos tiekimo įranga, kurios aprašais ir schemomis gali vadovautis visi statybos proceso dalyviai: projektuotojai, projekto dalies ir projekto vadovai, techninės priežiūros specialistai, ekspertai ir invidualios statybos specialistai. Aukštųjų ir profesinių mokyklų studentai ir kvalifikacijos kėlimo kursų klausytojai galės pasisemti žinių apie  naujas technologijas, padedančias taupyti vandens išteklius ir energiją.

  Leidinyje analizuojami vandens šaltiniai, vandens, išgaunamo šuliniais ir gręžiniais, sistemos bei pažangios vandenvalos technologijos, veikiančios taikant membraninį filtravimą. Taip pat pristatomos vandentiekio ir nuotakyno vamzdynų sistemos, jų tipai ir medžiagos, sujungimo metodai, klojimas tranšėjiniu metodu ir betranšėjės technologijos, senų vamzdynų renovacijos procesai pateikiami su praktikoje taikomais sprendimais.

  Knygoje aprašytos įvairios paskirties talpyklos, pralaidos, šuliniai ir šulinėliai, liukai, vožtuvai ir uždaromoji armatūra. Yra informacijos ir apie lietaus vandens nuvedimo sistemas, šilumos tiekimo tinklus ir pastatų drenažą. Pateikiami praktiniai pasaulyje lyderiaujančių vandentiekio, nuotekų sistemų, vamzdynų, komplektuojančiųjų dalių, vandens nuvedimo ir apsaugos nuo užtvindymo elementų gamintojų sprendimai, praktiniai patarimai, montavimo ir eksploatavimo rekomendacijos bei inovatyvūs vandens išteklių naudojimo būdai.