Prekių katalogas

Keraminis praustuvas Villeroy & Boch Venticello su C+ danga, 60 cm

 • Keraminis praustuvas Villeroy & Boch Venticello su C+ danga, 60 cm

  Kodas: 412460R1-išpardavimas
  18528
  19300 Sutaupykite 772
  Pasiūlymas galioja iki 2023-01-31 23:59
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Tipas
  Baldiniai
 • Keraminis praustuvas Villeroy & Boch Venticello su C+ danga, 60 cm 

  Praustuvų Villeroy & Boch kolekcija Jums susteiks absoliučią laisvę kuriant savo vonios kambarį. Tai apvalios, ovalios, kvardatinės ir stačiakampio formos praustuvai. Galite pasirinkti ir praustuvus padengtus specialia CeramicPlus danga.

  CeramicPlus - danga neleidžianti kauptis purvui ar kalkėms. Skysčiai patekę ant šios dangos lengvai nubėga nepalikdami žymių. Likusieji nešvarumai lengvai pašalinami drėgna šluoste.

  Techniniai duomenys:

  • Matmenys 60 x 50 cm
  • Spalva balta
  • Serija Venticello
  • Papildoma CeramicPlus danga
  • Praustuvo tipas: baldinis 
  • Papildomai priedai užsakomi atskirai - rekomenduojame užsakyti dugno vožtuvą su keraminiu dangteliu - žiūrėkite susijusias prekes; taip pat galima užsisakyti vandens maišytuvą ir derančią spintelę.

  Prekių kiekis už nurodytą kainą ribotas!

   

  Venticello - suprojektuokite tobulą liniją

  Madingas dizainas, skirtas dideliems lūkesčiams: „Venticello“ forma ir funkcija sujungia įspūdingą stilių. Ateina su plonais kraštais, dailiu dizainu, tačiau vis tiek yra tvirtas kasdieniniam naudojimui. Visa tai integruota į didelę produktų grupę. Patirkite ypatingai didelį erdvumą su „Venticello“.

  Sanitarinė keramika - puiki medžiaga jūsų vonios kambariui

  Sanitarinė keramika yra puiki medžiaga praustuvams, tualetams ir bidė. „Villeroy & Boch“ sanitarinė keramika kūrenama 1200 ° C temperatūroje ir atitinka aukščiausius patvarumo ir higienos reikalavimus. Papildomos glazūros, tokios kaip „CeramicPlus“ ir „AntiBac“, supaprastina vonios kambario valymą antibakterine apsauga ir nešvarumus atstumiančiais paviršiais. Sanitarinė keramika yra atspari smūgiams ir smūgiams.

  CeramicPlus - mažiau valymo

  CeramicPlus - sanitarinės keramikos paviršius nuo nešvarumų - supaprastina vonios kambario valymą. Šis novatoriškas procesas sukelia vandens susidūrimą iš karto sudarant lašelius, kurie susilieja į granules ir tiesiog nuteka, nešdami nešvarumus ir kalkių daleles.