Prekių katalogas

Kėdė su porankiais Houe RECLIPS

 • Kėdė su porankiais Houe RECLIPS

  Kodas: Reclips
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Kėdė su porankiais Houe RECLIPS 

  ReCLIPS yra valgomojo kėdė su plačiomis plastikinėmis lentomis, prisegtais ant šviesiai milteliniu būdu dengto aliuminio rėmo. Lentos yra pagamintos iš Danijos buitinių plastikinių šiukšlių. Plastikinių buitinių šiukšlių pakartotinio panaudojimo baldų gamybai technologija yra sukurta Danijoje. Taigi, žiūrėdami į ReCLIPS, jūs iš esmės žiūrite į daniško dizaino ir danų naujovių sumaišymo rezultatą, pritaikant naują mąstymą ir medžiagas kėdėje. ReCLIPS valgomojo kėdės yra vienspalvių spalvų su bambuko porankiais. Aliuminio rėmas kartu su UV apsaugotomis plastikinėmis lentomis sumažina techninės priežiūros poreikį. ReCLIPS valgomojo kėdes galima sukrauti. 

  Išskirtinio dizaino, nepriekaištingos kokybės, pagaminta iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų. 

  • P 61 x G 58 x A 81 cm 
  • Rėmas: milteliniu būdu dengtas aliuminis
  • Lentos: 97% buitinės plastikinės šiukšlės + spalviniai pigmentai ir apsauga nuo UV spindulių.
  • Spalva: juoda
  • Porankiai: aluminio

  Houe yra danų dizaino namai, įkurti 2007 m. Savo darbe dizaineriai sujungia patogumą ir dizainą. Brendas visada deda daug pastangų kurdamas produktą, siekdamas atitikti aukštus meistriškumo standartus. Houe gaminiai gaminami tik nusistovėjusiose gamyklose, su kuriomis jie glaudžiai bendradarbiauja keletą metų. Gaminiai nėra atsitiktinė masinė gamyba – kiekviena detalė, jungtis ar komponentas yra kruopščiai atrenkami arba sugalvoti patyrusių Houe komandos narių, kad būtų sukurtas unikalus gaminys. Houe vadovaujasi prieinama prabanga kaip filosofija, pasirenkant tinkamas medžiagas ir sprendimus. Jie remiasi didžiuoju skandinaviško dizaino ir meistriškumo paveldu, pasižyminčiu masiniu patrauklumu. Houe siūlo tiek lauko, tiek vidaus kolekciją, kuri visada atitinka aukštus dizaino, kainos ir kokybės standartus.

  Stalas suprojektuotas Henriko Pederseno. Henrik Pedersen 1990 m. baigė mados dizainerio studijas ir dabar vadovauja 365° Danijos dizaino studijai, įsikūrusiai Orhuse, kuri daugiausia dėmesio skiria gyvenimo būdu pagrįstam dizainui – nuo ​​baldų ir apšvietimo iki drabužių ir maisto pakavimo įmonių projektų. Jo baldų dizainas pasižymi elegancija, išskirtinėmis medžiagomis ir formaliu aiškumu. Henriko Pederseno dizainai siūlo šiltą minimalizmą. Jo dizaino kalba yra komforto, natūralių kreivių, švarių linijų ir sąžiningų medžiagų derinys – sąžiningumas yra viena iš jo mantrų. Visuomet sutelkdamas dėmesį į vartotoją, Henrikas aukoja savo polinkius ir visą savo energiją įdeda optimizuoti jausmus, tendencijas, meistriškumą ir funkcionalumą taip, kad dėmesys būtų sutelktas į vartotoją. Įsigiję Henriko Pederseno kūrinį galėsite išreikšti save be kompromisų.