Prekių katalogas

Kasetinis vidinis blokas Haier 11 kW

 • Kasetinis vidinis blokas Haier 11 kW

  Kodas: ABH105H1ERG
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Kasetinis vidinis blokas Haier 11 kW 

  Eco Cool. Haier Round Way Cassettes šaltnešis R32 yra naujovė visais atžvilgiais. Jis gali vėsinti taip pat, kaip ir bet kokie įprasti šaltnešiai, tuo pačiu užtikrinant energijos vartojimo efektyvumą ir mažą visuotinio įspėjimo potencialą, nes jis neveikia ozono sluoksnio, todėl yra draugiškesnis aplinkai. Nuolatinės srovės keitiklis sumažina elektros sąnaudas ir taupo energiją ekonomiškai, ekologiškai ir galingai.

  Comfort Cool. Unikalus „Round-Way Smart Air Flow“ išmaniai vėsina visas vietas, nepalikdamas jokių aklųjų zonų. Kartu su individualiais žaliuzių valdikliais ir 5 ventiliatoriaus greičio parinktimis jis užtikrina maksimalų komfortą jūsų erdvėse ir optimalų valdymą. 

  Švarus oras. „Smart Clean“ užšaldo ore esančią drėgmę, lengvai pašalindama nešvarumus ir bakterijas su stipria šalto plėtimosi jėga. Siekiant dar labiau pagerinti patalpų oro kokybę ir švarą, HEPA filtras sulaiko visus ore esančius teršalus su savo didelio efektyvumo PM2.5 filtru, kad būtų pasiekta antibakterinė ir bakteriostazė.

  Smart Cool. Patogiai valdykite kondicionierių bet kur, naudodami įtaisytus „Wi-Fi“ valdiklius iš savo išmaniojo telefono. Išskirtiniai PB-950MB skydelyje esantys intelektualūs jutikliai intuityviai valdo jūsų galią, kad efektyviai taupytumėte energiją, nepertraukiamą komfortą ir patogumą.

  Aukštų lubų režimas. Idealiai tinka komercinėms parduotuvėms su 5 metrų aukščio lubomis, Haier Round Way Cassettes galima montuoti iki 4,2 metro lubų aukščio ir yra geriausias sprendimas aukštoms luboms!