Prekių katalogas

Kamado grilis TunaBone Pro 24

 • Kamado grilis TunaBone Pro 24

  Kodas: TBG24WHITE-02
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Kamado grilis TunaBone Pro 24 

  UNABONE kamado kepsninės yra itin universalios! Jose galima kepti picas, duoną, pyragus, grilinti ant grotelių ar rūkyti gaminius, virti sriubas, troškinius ar kitus patiekalus. Dėl puikių šilumos sulaikymo savybių aukštą temperatūrą galima pasiekti ir palaikyti tiksliai kontroliuojant oro srautą per viršutines ir apatines angas. Aukšta temperatūra idealiai tinka greitai paruošiamiems mėsainiams ir dešrelėms, o esant žemai temperatūrai – didesni patiekalai keps ilgesnį laiką. Kepsninė tinkama kepti tiesioginėje (šašlykai, steikai ir pan.) ir netiesioginėje kaitroje (didesniems patiekalams – viščiukas, kumpis ir pan.).

  Skirtingų dydžių TUNABONE kamado griliai atras savo vietą kiekvienos šeimos terasoje, sodyboje ar poilsiavietėje. Pagal šeimos dydį ir planuojamus draugų susibūrimus, kepsninę galite rinktis nuo M iki XL dydžio.

  TUNABONE pasižymi praktiška ir lengvai pritaikoma prie eksterjero spalvų gama: žalia, antracito pilka ir balta. TUNABONE Kamado Pro – griežtesnių formų kepsninės su integruota pelenų surinkimo sistema. Jums nereikės kaskart valyti pelenų iš kepsninės – tereikės išimti stalčių ir jį išpurtyti. Paprasta, kaip 2x2! TUNABONE Kamado Pro kepsninės, kaip ir TUNABONE Kamado Classic, pagamintos iš karščiui atsparios keramikos, jų spyruoklių sistema taip pat užtikrina patogų dangčio atdarymą bei ilgaamžiškumą, o tvirtos plieninės kojos ir užsifiksuojantys ratukai užtikrina stabilumą.

  TUNABONE kamado bazinę komplektaciją sudaro keramikinė kepsninė su stovu, šoniniais padėklais ir kabliukais, karščiui atspari tarpinė, nerūdijančio plieno grotelės, tinkamos sąlyčiui su maistu, pažangus vientisas ir stabilus vidaus indėklas (ugniadėžė), dviejų zonų kepimo sistema, du pusiniai deflektoriai, dvi pusinės kepimo grotelės, puodo / kazano laikiklis, picos kepimo akmuo, pelenų valymo įrankis, šepetys grotelėms valyti, kepsninės dangalas.

  Savybės:

  • Dydis: L
  • Pakuotės matmenys (AxPxG): 77x73x73 cm
  • Neto svoris:120 kg
  • Diametras: 52.5 cm
  • Grilio skersmuo: 61 cm
  • Garantija: 24 mėn.
  • 10-12 žmonių