Prekių katalogas

Kalbos raidą skatinantis "Brain Builders" trimitas „Pirmieji žodžiai“ BB017

 • Kalbos raidą skatinantis "Brain Builders" trimitas „Pirmieji žodžiai“ BB017

  Kodas: 842076110166
  Gamintojas
 • Kalbos raidą skatinantis "Brain Builders" trimitas „Pirmieji žodžiai“ BB017

  Šis Brain Builders žaislas padės mažylio gugavimui virsti pirmaisiais žodžiais. Trimito dvipusis pūstukas žaidžiant skatina kalbinių raumenų vystymąsi ir padeda kūdikiui pasiruošti pirmiesiems žodžiams. Žaislo forma primena gerai pažįstamą kūdikio puodelį su snapeliu. Šis žaismingas trimitas su dviem rankenėlėmis lavina griebimo įgūdžius ir, mažyliui muzikuojant dvipusiu švilpuku, padeda vystytis oraliniams-kalbiniams raumenims. Iš pradžių kūdikiai geba tik įtraukti orą, bet smalsumas ir pratybos padeda išmokti geriau valdyti kalbinius raumenis ir per žingsnį priartina prie žodžių „ma-ma“ ir „te-te“. Būsite sužavėti to, kaip lengva žaislą išvalyti: trimito dangtelį galima nuimti, išplauti ir dezinfekuoti prieš žaidimą ir po jo

  Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos Brain Builders žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

  • Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.
  • Žaislui nereikalingi elementai.
  • Pakuotės dydis 145×50×180mm 

  Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

  Brain Builders kalbos raidą skatinantis trimitas Pirmieji žodžiai:

  • Dvipusis švilpukas skleidžia garsą ir pučiant, ir įtraukiant orą.
  • Žaislas ugdo oralinius-motorinius įgūdžius ir padeda kūdikiui pasiruošti pirmiesiems žodžiams.
  • Žaismingi karoliukai žaidžiant sužadina kūdikio dėmesį ir papildo žaidimą barškėjimo garsais.
  • Dvi rankenėlės padeda geriau sugriebti žaislą ir leidžia pritvirtinti jį prie vežimėlio (tvirtinimo gnybtukas nepridedamas);
  • Žaisdamas trimitu, kūdikis atlieka nekalbinius oralinės motorikos pratimus (angl. non-speech oral motor exercises).
  • Žaislas yra be BPA ir ftalatų.