Prekių katalogas

Kaip panaikinti blogą burnos kvapą?

 • Kaip panaikinti blogą burnos kvapą?

  Burnos skalavimo skystis ir dantų pasta su deguonimi Atemfrisch – gaiviam burnos kvapui ir sveikoms dantenoms. Rinkinys užtikrina gaivų burnos kvapą iki 24 val. o taip pat saugo nuo burnos išsausėjimo, dantenų ligų, dantų karieso, dantų akmenų bei tonzilių akmenų formavimosi. 

  Kaip panaikinti blogą burnos kvapą?

  Halitozė, kitaip žinoma kaip blogas burnos kvapas, yra nemalonus sveikatos sutrikimas, nuo kurio kenčia apie 30 proc. žmonių visame pasaulyje. Kiti medicininiai terminai, kuriais apibūdinama ši būklė yra stomatodisodija ir ozostomija. Nepriklausomai nuo naudojamo termino, tai yra nemalonus iš burnos ertmės sklindantis kvapas. Apie 90 proc. atvejų blogas burnos kvapas kyla burnoje, gerklėje ir tonzilėse. Nors tai kartas nuo karto patiria daugelis, tačiau, jei situacija nepagerėja išsivalius dantis ar išsiskalavus burną burnos skalavimo skysčiu, kurio sudėtyje nėra alkoholio, gali būti, kad blogas burnos kvapas yra lėtinis.

  Nemalonų burnos kvapą dažniausiai sukelia anaerobinės sieros junginius išskiriančios bakterijos, kurios veisiasi liežuvio paviršiuje ir, dažnai, gerklėje ir tonzilėse. Anaerobinės reiškia, kad jos gyvuoja be deguonies – šioms bakterijoms išgyventi jis nebūtinas. Jos natūraliai dauginasi burnos ertmėje ir yra reikalingos, kadangi padeda virškinimo procesams skaidydamos baltymus į aminorūgštis. Baltymų būna maiste, gleivėse ar skrepliuose, kraujyje bei pažeistuose burnos audiniuose.

  Veikiant bakterijoms burnoje esančiais baltymais, liežuvio gale ir gerklėje išsiskiria sieros junginiai. Bakterijos išskiria atliekas, tokias kaip vandenilio sulfidas, metilo merkaptanas ir kitus nemalonius kvapus ir skonį sukeliančius junginius. Tol, kol anaerobinės bakterijos galės maitintis baltymais ir išskirti nemalonius sieros junginius, tol jūsų burnos kvapas tik blogės.

   

  Atemfrisch priemonės su aktyviu deguonimi

  Atemfrisch priemonės buvo sukurtos vadovaujantis šiuo pagrindiniu principu: norint išvengti blogo burnos kvapo, būtina kovoti su sieros junginius jūsų burnoje gaminančiomis bakterijomis. Deguonies prisotintas Atemfrisch skalavimo skystis bei dantų pasta iškart susilpnina bakterijų galimybes išskirti nemaloniai kvepiančius sieros junginius. Be to, patentuota formulė iškart neutralizuoja bet kokius jūsų burnoje jau esančius kvapus (maisto ir/ar išskiriamus bakterijų), užtikrindama tviskančią švarą. Atemfrisch – tai geriausias ir lengviausias būdas atšviežinti savo burnos kvapą bet kur ir bet kada!

   

  Pilną rinkinį sudaro:

  1 burnos skalavimo skystis Atemfrisch (1 x 500 ml);
  1 dantų pasta Atemfrisch (1 x 100 ml);
  1 burnos gaiviklis Atemfrisch (1 x 50 ml);
  1 liežuvio valiklis Curaprox. 

   

  Kaip naudoti šį rinkinį:

  • Praskalaukite burną vandeniu.
  • Švelniai nuvalykite liežuvį liežuvio valikliu.


  • Padenkite liežuvį plonu dantų pastos Atemfrisch sluoksniu.


  • Išsivalykite dantis, neskalaukite burnos vandeniu.
  • Išskalaukite burną skalavimo skysčiu. Neskalaukite burnos vandeniu!


  Pasistenkite nevalgyti ir negerti 15 min. po procedūros. Burnos gaiviklis – ištikimas draugas Jūsų kišenėje – naudokite pagal poreikį, tiek kartų, kiek norisi.