Prekių katalogas

Kailio priežiūros prietaisas PetKit Air Clipper

 • Kailio priežiūros prietaisas PetKit Air Clipper

  Kodas: LM4
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
 • Kailio priežiūros prietaisas PetKit Air Clipper 

  Aukštos kokybės šepečiai. Jame yra du skirtingi šukavimo įrankiai, skirti įvairiems jūsų priežiūros poreikiams, puikiai tinka daugeliui kailių tipų, įskaitant dvigubai dengtus, garbanotus trumpus plaukus ir pan. 

  Yra vienas antgalis skirta valyti sofą, naminių gyvūnėlių lovas, kilimus ir visas sunkiai pasiekiamas vietas, tokias kaip kampai, klaviatūros ir kt. 

  Profesionali dviejų ašmenų kirpimo mašinėlė. Tinka bet kokio ilgio augintinių plaukams. Leidžia jums laisvai kontroliuoti savo augintinio plaukų ilgį, net jei neturite patirties.

  Be kliūčių ir sklandus kirpimas. Galingas dviejų greičių 5500–6300 aps./min. sukamasis variklis užtikrina puikų kirpimo našumą, slysta net per sunkius garbanotus ar matinius plaukus be nemalonaus tempimo ar užsikimšimo.

  ​ 2.5 val. nepertraukiamas darbo laikas. Pakankamas akumuliatoriaus veikimo laikas (maksimalus lygis) po pilno įkrovimo leidžia jį naudoti bet kur be pagrindinio įrenginio. 

  Saugus, aštrus ir tikslus peiliukas. Dėl anglinio plieno ašmenų kirpimo mašinėlė tampa kietesnė, aštresnė ir patvaresnė, o keraminiai judantys peiliukai paprastai neįkaista ir išlieka vėsesni kirpimo proceso metu, o tai yra draugiška jautriausiai augintinio odai.

  Garantija: 12 mėn.