Prekių katalogas

Ką pasirinkti: ketaus ar akmens masės vonią?

Ką pasirinkti: ketaus ar akmens masės vonią?

Vonios gali būti gaminamos iš pačių įvairiausių, kokybiškų medžiagų. Tačiau ar žinote visus ketinių ir akmens masės vonių privalumus? Išreikšdami profesionalią nuomonę, mes padėsime išsirinkti patį geriausią variantą bei atskleisime esminius pliusus ir minusus, kurių jūs dar nežinojote.

Ar įsivaizduojate savo dieną be rytinio dušo, kuris atpalaiduoja ir padeda sukaupti jėgas naujai, produktyviai dienai? Turbūt dauguma vienareikšmiškai atsakytų - tikrai ne. Juk jaukioje vonios patalpoje atliekamos švaros procedūros yra vienas maloniausių procesų visos dienos eigoje. Tačiau norint patirti didžiausią komfortą labai svarbu išsirinkti tinkamą vonią ar dušo kabiną. Anksčiau jau lyginome vonias pagamintas iš plieno ir akrilo, bet ar pagalvojote apie kokybiškai paruoštas Ketaus ir Akmens masės vonias?

Taip pat, kaip akrilinės ir plieninės, ketaus ir akmens masės vonios turi daugybę privalumų, kuriuos verta žinoti kiekvienam, besiruošiančiam įrengti paprastą, o galbūt ir prabangų vonios kambario dizainą.

 

Ketaus vonios

Visų pirma, kalbant apie Ketaus vonias labai svarbu paminėti jų patvarumą. Dėl pagrindinės gamybinės medžiagos, šios vonios yra ypatingai tvirtos, o taip pat ir sunkesnės nei plieninės. Būtent dėl šios priežasties, tokios vonios yra laikomos ilgaamžėmis ir gali būti naudojamos apie 25 metus. Taip pat, dėl storo emalio sluoksnio, kuris yra dedamas ant vonios, jų paviršius dažniausiai būna itin švelnus ir atsparus įvairiomis kalkių bei rūdžių dėmėms. Nepamirškime ir vieno, bene svarbiausio faktoriaus. Ketaus vonios sugeba išsaugoti karštą vandenį gan ilgą laiko tarpą. Taigi rūpintis dėl greitai atvėstančio vandens tikrai nereikės. Modernios ir šiuolaikiškai gaminamos ketaus vonios taip pat yra atsparios įbrėžimams, o jų priežiūra yra itin paprasta. Dėl visų, paminėtų privalumų, ketaus vonios yra numeris vienas aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo ieškantiems gyventojams.

 

 

Akmens masės vonios

Akmens masės vonios nuo senų laikų yra vienas mėgstamiausių pasirinkimų, eleganciją ir brandų dizainą vertinančių pirkėjų. Išvaizda, jos visos primena romėnų stiliaus vonias, kurios buvo itin populiarios dar prieš daugelį metų. Lietos akmens vonios taip pat kaip ir ketaus, pasižymi itin aukšta kokybe ir puikiu patvarumu. Patvarumas pasižymi ir valant vonią cheminėmis medžiagomis. Kitaip nei iš kitų medžiagų gaminamos vonios, akmens masės produkcija yra atspari bet kokiems chemikalams, kurie gali pažeisti paviršių. Žinoma, jeigu kitai būdais vonia vis tiek yra subraižoma, ją atrestauruoti ir sutvarkyti yra labai paprasta. Paviršiaus šlifavimas gali visiškai atkurti vonios pradinę būklę, suteikiant dar didesnį spindesį ir puikų vaizdą.

Nesate apsisprendę, kuris vonios tipas geriau išpildys jūsų vonios kambarį? Atsižvelkite į visus, prieš tai išvardintus dviejų vonios tipų privalumas ir rinkitės pagal jums labiau tinkantį variantą. Žinoma, nepamirškite dėmesį atkreipti ir į vonios dizainą. Nuo bendros vonios išvaizdos, priklausys ir visas jūsų vonios kambario interjeras. Taip pat, jeigu norite pasijausti tikrais karaliais ir nuostabius rytus praleisti besimaudydami išskirtinio dizaino vonioje, apsvarstykite galimybę pasirinkti akmens masės vonios tipą. Jis suteiks taip trokštamo žavesio bei sukurs itin jaukią ir malonią atmosferą.