Prekių katalogas

Japoniško konstruktoriaus LaQ "Free Style Pax 8"

 • Japoniško konstruktoriaus LaQ "Free Style Pax 8"

  Kodas: 4952907000392
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniško konstruktoriaus LaQ "Free Style Pax 8"

  Komplekte rasite kiekvienos formos ir spalvos detalių po vieną, todėl šį kompaktišką rinkinuką rekomenduojame tiems, kas nori išbandyti LaQ Pax detales ir praplėsti savo konstravimo galimybes su LaQ konstruktoriais. Pax detalės ypač pravers, jeigu konstruodami didesnius LaQ modelius norite pasiekti greitesnio rezultato. Ir vos 8 Pax detalės papildys kuriamus modelius, nes ant jų konstruojant įprastas 7 rūšių LaQ detales, galima dėlioti ir perdėlioti įvairiausius LaQ modelių variantus.

  Pax detalės yra 4 pagrindinių spalvų (geltonos, raudonos, žalios ir mėlynos) ir 2 specialių formų (stačiakampio ir šešiakampio). Stačiakampė Pax detalė – tai šešios LaQ detalės Nr. 1 (kvadratai), sujungtos į vieną, o šešiakampė Pax detalė – tai šešios LaQ detalės Nr. 2. (trikampiai), sujungtos į vieną. Dėl specialios Pax detalių konstrukcijos, jas galima jungti tiek tarpusavyje (be tradicinių LaQ detalių), tiek su 7 pagrindinių formų LaQ detalėmis bei specialiomis Hamacron detalėmis (didelius ir mažus ratus bei jų ašis).

  Kuriant savus originalius LaQ konstruktorius ir derinant specialias stačiakampes ir šešiakampes Pax detales su tradicinėmis LaQ detalėmis, tobulės Jūsų vaiko erdvinis, matematinis ir loginis mąstymas. Tad, LaQ konstruktoriai yra puikūs mokomieji žaislai vaikams. Tai taip pat padės vaikams labiau suprasti ir pamėgti geometriją, kurios mokymasis skatina gebėjimą spręsti sudėtingus galvosūkius, klausimus ir uždavinius. Be to, 4 pagrindinių spalvų – geltonos, raudonos, žalios ir mėlynos – LaQ Pax detalės ugdys vaiko gebėjimą geriau pažinti spalvas ir derinti jas su kitomis spalvomis. Visi šie LaQ privalumai suteiks Jums ir Jūsų vaikams daugiau kūrybos ir fantazijos laisvės!

  Konstruojant ir žaidžiant su LaQ, gerėja vaikų smegenų aktyvumas ir vystymasis, taip pat – smulkioji motorika ir motorinė koordinacija. LaQ konstruktoriaus malonus detalių sujungimo garsas „Spragt” didina net ir pačių mažiausių konstruotojų dėmesio koncentraciją, o su LaQ Pax serija tai vyksta nuo mažiausių dienų! Žaisdami su LaQ konstrukriais vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet ir mokysis.

  LaQ Free Style Pax rinkinių serija yra ypatingai populiari ir mėgiama vaikų ugdymo įstaigose. Dėl stambesnio detalių dydžio su LaQ Pax saugiai konstruoti bei žaisti gali ir vaikai jau nuo 3 metų amžiaus. Esminiai du pranašumai – LaQ Pax detalių dydis ir speciali jų konstrukcija – vaikams suteikia galimybę LaQ mokyklėlę pradėti kuo anksčiau.

  LaQ Free Style Pax serija dėl didesnio detalių dydžio yra itin vertinga vaikams, turintiems raidos sutrikimų (motorikos, regėjimo ir kt.), o taip pat suaugusiems, atsigaunantiems po sunkių traumų ir ligų, ar vyresnio amžiaus žmonėms, kai dėl regėjimo sutrikimų tradicinės LaQ detalės jiems yra per mažos, kai reikia atstatyti sutrikusią rankų motoriką. 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!