Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LaQ "Marine World Shark"

 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Marine World Shark"

  Kodas: 4952907001245
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Marine World Shark"

  LaQ Marine World Shark rinkinys – nuostabi dovana vaikams, kurie mėgsta konstruoti, kolekcionuoti ir domisi jūros gyvūnais! Tačiau ne tik jiems! Šis LaQ konstruktorių rinkinys gali tapti puikia dovana jūsų vaikui.

  4 LaQ vandenyno pasaulio modeliai papildys bet kurią individualią vaikišką gyvūnų kolekciją! Didžiojo baltojo ryklio, kuris realybėje yra pribloškiančio grožio, baltos arba pilkšvos spalvos Arktyje gyvenantis jūrų plėšrūnas, LaQ modelis atkartoja svarbiausius jo bruožus – kuprą ant nugaros, du palyginus nedidelius šoninius pelekus ir vieną įspūdingą – uodegoje. Kūjaryklys yra net 9 rūšių ir išsiskiria savo ypatinga galvos, primenančios kūjį, struktūra, kuri ir pavaizduota LaQ konstruktoriaus modelyje. Realaus pjūklaryklio, išsiskiriančio ilgu, ašmenis primenančiu snukiu, kuriuo jis pjausto grobį, 4 šoniniais ir 2 pelekais ant nugaros bei išraiškinga riesta uodega, savybės taip pat atsispindi LaQ konstruktoriuje! Pelėdinės rajos (mantos), kitaip dar vadinamos jūros velniu, mažylio LaQ modelis – kaip ir tikrovėje yra su plačiais trikampiais šoniniais pelekais ir dviem didelėmis burnomis priekyje!

  Taigi, šis LaQ Marine World Shark rinkinys gali būti puikus edukacinis žaislas mokyti vaikus jūrų biologijos, kurti pasakojamąsias istorijas ir lavinti jų vaizduotę bei kūrybiškumą. Rinkinys tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams.

  Atskirai LaQ dar yra net 6 miniatiūrinės LaQ vandenyno pasaulio kolekcijos: LaQ Mini Dolphin, LaQ Mini Manta Ray, LaQ Mini Orca rinkinys, LaQ Mini Whale Shark, LaQ Mini Penguin ir LaQ Mini Gardern Eels. Ši jūros gyvūnijos konstruktoriai bus puikūs edukaciniai žaislai ugdymo įstaigoms ir padės geriau pažinti jūros pasaulį. 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  • LaQ detalės 175 vnt.
  • Hamacron detalės –
  • Konstravimo schemos 4 vnt.
  • Spalvos 6
  • Priedai Instrukcijų knygelė/lankstinukas
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite didysis baltasis ryklys, kūjaryklys, pjūklaryklys ir pelėdinės rajos mažylis
  • Sudėtingumo lygis Vidutinis
  • Rekomenduojamas amžius Nuo 5 metų