Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LaQ "Marine World Penguin"

 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Marine World Penguin"

  Kodas: 4952907004666
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Marine World Penguin"

  Tai rinkinys vaikams, besidomintiems gyvūnų pasauliu. Praplės vaikų zoologijos ir geografijos žinias bei supažindins su skirtingomis pingvinų rūšimis. Pingvinų modeliai puikiai atspindi tikrų pingvinų bruožus, tad tai ne tik smagus konstruktorius, bet ir pažintinis žaislas.

  Ar žinojote, kad ne visi pingvinai gyvena Antarktidoje? Juos galima sutikti ir pietiniuose Australijos pakraščiuose, Naujosios Zelandijos, Pietų Amerikos ir net Pietų Afrikos pakrantėse – ten, kur krantus skalauja šaltosios srovės.

  Imperatoriškasis pingvinas – didžiausias ir ištvermingiausias pingvinas. Deja, dėl globalinio atšilimo ir vandenyno taršos naftos produktais šis Antarktidos gyventojas yra beveik nykstantis. Uolinis kuoduotasis pingvinas aptinkamas Atlanto, Indijos ir Ramiojo vandenynų pietinėse dalyse. Išskirtinis bruožas – virš akių augantys geltonų plunksnų kuokštai, o viršugalvyje – juodų plunksnų kuokštai. Papuasinis pingvinas paplitęs Antarktidoje ir pietinėse vandenynų salose, tokiose kaip Folklando, Princo Edvardo, Pietų Džordžijos, Kergeleno ir kt. Šį pingviną puošia per pakaušį, nuo akies iki akies, besidriekianti balta juosta ir 15 cm ilgio uodegos plunksnos. Tikras puošeiva! Humbolto pingvinas gyvena Čilėje ir Peru, priklauso akiniuotiesiems pingvinams – akis puošia baltos spalvos „akiniai“. Tai taip pat beveik nykstanti pingvinų rūšis. Mažąjį pingviną sutiksite Pietų Australijos ir Naujosios Zelanijos pakrantėse. Australijoje jis dar vadinamas pasakų pingvinu. Tai mažiausias pingvinas: jo ūgis siekia vos 33 cm, o svoris – iki 1,5 kg.

  Idėja visai šeimai: jeigu lankysitės jūrų muziejuje, pabandykite atpažinti pingvinus, kuriuos konstravote! 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  • LaQ detalės 165 vnt.
  • Hamacron detalės 4 vnt.
  • Konstravimo schemos 6 vnt.
  • Spalvos 7
  • Priedai Instrukcijų knygelė/lankstinukas.
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite Imperatoriškasis pingvinas su jaunikliu, Uolinis kuoduotasis pingvinas, Papuasinis pingvinas ir kt.
  • Sudėtingumo lygis Vidutinis
  • Rekomenduojamas amžius Nuo 5 metų