Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LAQ "Hamacron Constructor Monster Truck"

 • Japoniškas konstruktorius LAQ "Hamacron Constructor Monster Truck"

  Kodas: 4952907005847
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LAQ "Hamacron Constructor Monster Truck"

  aQ konstruktorius Monster Truck išskirtinis tuo, kad pagrindinio modelio ratai sukinėjasi į šonus. Rinkinyje rasite idėjų, kaip sukonstruoti pačias įvairiausias transporto priemones – nuo automobilio iki lėktuvo. Sukonstruotame lėktuve suksis propeleris, o triračio motociklo ir krautuvo priekiniai ratai taip pat sukinėsis į šalis. Pasitelkus kūrybiškumą galėsit savo kolekciją papildyti dar nematytais automobiliais, motociklais ar lėktuvais.

  Konstruktorių rinkinys LaQ Monster Truck priklauso LaQ Hamacron Constructor transporto priemonių serijai, kurios rinkiniai yra pelnę Dr. Toy`s apdovanojimų, skiriamų tik saugiems, įperkamiems, į ugdymą orientuotiems ir protinius gebėjimus lavinantiems žaislams. Su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką. LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis transporto priemonėmis, jų specifika.

  Iš visos LaQ Hamacron Constructor serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis Hamacron detalėmis (dideliais, vidutiniais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis trijų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais LaQ modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti.

  Konstruojant skirtingus LaQ modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja jo dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai. 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  • LaQ detalės 165 vnt.
  • Hamacron detalės 16 vnt.
  • Konstravimo schemos 5 vnt.
  • Spalvos 5
  • Priedai Instrukcijų knygelė/lankstinukas.
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite Visureigis, lėktuvas, triratis motociklas, krautuvas, lenktyninis automobilis.
  • Sudėtingumo lygis Vidutinis
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų