Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LAQ "Hamacron Constructor Mini Wheel Loader"

 • Japoniškas konstruktorius LAQ "Hamacron Constructor Mini Wheel Loader"

  Kodas: 4952907005434
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LAQ "Hamacron Constructor Mini Wheel Loader"

  Konstruktorius LaQ Mini Wheel Loader priklauso LaQ Hamacron Constructor transporto priemonių serijai, kurios rinkiniai yra pelnę Dr. Toy`s apdovanojimų, skiriamų tik saugiems, įperkamiems, į ugdymą orientuotiems ir protinius gebėjimus lavinantiems žaislams. Su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką.

  Mini Wheel Loader rinkinys yra patrauklus dar ir tuo, kad jam konstruoti naudojamos vaikų taip mėgiamos specialios LaQ Hamacron detalės – mažieji ratai ir juos tvirtinančios ašys. Mini Hamacron dalys yra skirtos važiuojantiems LaQ modeliams (įvairioms transporto priemonėms) konstruoti bei konstruojamų modelių akcentams sudėti (mini detalės ypatingai tinka gyvūnų akims!).

  Prireikus LaQ Hamacron ratų ir jų ašių, jų galima įsigyti ir atskirai: Hamacron Mini Parts Kit (maži ratai ir jų ašys) ir Hamacron Parts Kit (dideli ratai ir jų ašys).

  LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis profesijomis, jų darbo specifika. Žaisdami su ekskavatoriumi, krautuvu ir kitom sunkiosios technikos transporto priemonėm vaikai gali modeliuoti įvairias gyvenimiškas situacijas, atrasti daug įdomių ir naudingų dalykų.

  Iš visos Hamacron Constructor serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis Hamacron detalėmis (dideliais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis dviejų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti

  Konstruojant skirtingus LaQ modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja jo dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai. 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  • LaQ detalės 40 vnt.
  • Hamacron detalės 8 vnt.
  • Konstravimo schemos 3 vnt.
  • Spalvos 7
  • Priedai Instrukcijų knygelė/lankstinukas
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite Krautuvas, visureigis, ekskavatorius
  • Sudėtingumo lygis Vidutinis
  • Rekomenduojamas amžius Nuo 5 metų