Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LaQ "Hamacron Constructor Mini Police Car"

 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Hamacron Constructor Mini Police Car"

  Kodas: 4952907003096
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Hamacron Constructor Mini Police Car"

  LaQ Hamacron Constructor Mini Police Car – tai įdomus LaQ miniatiūrinis policijos automobilio modelis. Su juo vienu ar gausybe kitų LaQ Hamacron Constructor žaislų Jūsų vaikas galės ne tik kurti savo individualią LaQ transporto priemonių kolekciją, bet ir pasinerti į nepakartojamą LaQ konstravimo ir žaidimų pasaulį!

  Šis modeliukas yra patrauklus dar ir tuo, kad jam konstruoti naudojamos berniukų taip mėgiamos specialios LaQ Hamacron detalės – mažieji ratai ir juos tvirtinančios ašys. Mini Hamacron dalys yra skirtos važiuojantiems LaQ modeliams (įvairioms transporto priemonėms) konstruoti bei konstruojamų modelių akcentams sudėti (mini detalės ypatingai tinka gyvūnų akims!).
  Prireikus LaQ Hamacron ratų ir jų ašių, jų galima įsigyti ir atskirai, jų rinkinių pavadinimai yra Hamacron Mini Parts Kit (maži ratai ir jų ašys) ir Hamacron Parts Kit (dideli ratai ir jų ašys).

  LaQ Hamacron Constructor (įprastų ir mini) rinkinių serijoje – daugiau nei vienas policijos automobilis, net keletas skirtingų modelių lenktyninių ir sportinių automobilių bei visureigių, motociklų ir malūnsparnių. Taip pat – radiolokacinis lėktuvas, „nematomas“ reaktyvinis lėktuvas, reaktyvinis lėktuvas ir kt. policijos, gaisrinės ir kitos pirmosios pagalbos transporto priemonės, lokomotyvas, traktorius, sunkvežimis ir kiti išradingi LaQ žaislai!

  Iš visos LaQ Hamacron Constructor serijos vaikai gali sukonstruoti daugybę ypač šaunių ir originalių transporto priemonių su specialiomis Hamacron detalėmis (ratais ir juos tvirtinančiomis ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygele ar be jos valandų valandas kūrybingai leisti laiką! 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  • LaQ detalės 39 vnt.
  • Hamacron detalės 8 vnt.
  • Konstravimo schemos 1 vnt.
  • Spalvos 6
  • Priedai instrukcijų knygelė/lankstinukas.
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite mini policijos automobilis
  • Sudėtingumo lygis lengvas
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų