Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LaQ "Hamacron Constructor Black Racer"

 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Hamacron Constructor Black Racer"

  Kodas: 4952907004512
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Hamacron Constructor Black Racer"

  Ar jūsų mažasis konstruotojas nuolat burzgia, švilpia lyg lėktų kartu su vėju ir skleidžia kitokius keistus garsus? Tuomet šis LaQ rinkinys – kaip tik jam! Tai kiekvieno mažojo lenktynininko svajonė. Išskirtinai juodos spalvos LaQ konstruktoriaus rinkinys, iš kurio detalių galima sukonstruoti originalias ir nepakartojamas lenktynines mašinas ir kitas transporto priemones.

  Tai modeliukas The Brain, kurio instrukciją rasite rinkinyje, modeliukai Caiman, Viper ir Hawk nuimamais kabinų stogeliais, lenktyninis modeliukas Ibis, galintis keisti ratų padėtį specialiai šonaslydžio lenktynėms – tą jausmą pažįsta tik tikri lenktynininkai. Modeliukas Spider turi 8 stabilizatorius, kurie lengvai gali būti įmontuojami ir išmontuojami, o ypatingai galingas juodasis Panther turi net stabdžius. Sunkvežimiuko Hippo priekabos durys yra slenkančios, o manevringasis Bee gali suktis apie savo ašį. Su visais jais nepakartojamas laikas – garantuotas!

  Konstruktorių komplektas LaQ Black Racer priklauso LaQ Hamacron Constructor transporto priemonių serijai, kurios rinkiniai yra pelnę Dr. Toy`s apdovanojimų, skiriamų tik saugiems, įperkamiems, į ugdymą orientuotiems ir protinius gebėjimus lavinantiems žaislams. Su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką.

  LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis profesijomis, jų darbo specifika. Žaisdami su lenktyniniais automobiliais vaikai gali modeliuoti įvairias situacijas, sužinoti, kokios yra lenktynininkų užduotys, kokie pavojai jų tyko.

  Iš visos LaQ Hamacron Constructor serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis Hamacron detalėmis (dideliais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis dviejų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais LaQ modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti. 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  LaQ detalių sk. 280 vnt. (tarp jų skaidrios LaQ detalės)

  • Hamacron detalių sk. 26 vnt.
  • Konstravimo schemų sk. 9 vnt.
  • Spalvų sk. 7
  • Priedai Instrukcijų knygelė/lankstinukas.
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite Įvairių modelių automobiliai, lėktuvai, sraigtasparniai;
  • Sudėtingumo lygis sunkus
  • Rekomenduojamas amžius nuo 7 metų