Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LaQ "Dinosaur World Triceratops & Pteranodon"

 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Dinosaur World Triceratops & Pteranodon"

  Kodas: 4952907003164
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Dinosaur World Triceratops & Pteranodon"

  Iš 5 spalvų 300 detalių ir 4 specialių Hamacron dalių dinozaurų rinkinio Triceratops & Pteranodon sukonstruok net 7 unikalius, labai skirtingus priešistorinius dinozaurus ir sukurk nepakartojamą savo dinozaurų pasaulį!

  Triceratopsas – ypač milžiniškas unikalus triragis. Su dviem ragais – ant galvos ir vienu – ant nosies, realiai gyvenęs Šiaurės Amerikoje prieš 65-70 mln metų. Pteranodonas – sparnuotasis dinozauras, valgęs ir žuvis, kurio išskleistų sparnų plotis siekė net 6 metrus. Protoceratops – paukščiadubenis dinozauras, gyvenęs vėlyvosios kreidos laikotarpiu Azijos teritorijoje. Dilophosaurus išsiskiria dviem apvaliom skiauterėmis ant galvos ir lanksčia uodega. Parasaurolophus – ančiasnapis dinozauras su skiautere. Pachycephalosaurus – vadinamasis didžiagalvis driežas. Elasmosaurus turėjo ypatingai ilgą kaklą ir ypač grėsmingus nasrus.

  Šis Triceratops & Pteranodon rinkinys turi dar porą mažųjų broliukų – Mini Triceratops ir Mini Pteranodon dinozauriukų modelius iš LaQ mini dinozaurų kolekcijos. Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius: be jau minėtų – Mini T-rex, Mini Stegosaurus ir Mini Brachiosaurus. Taip pat – iš viso 4 įprastus LaQ Dinosaur World rinkinius: be šio – T-Rex (su 4 modeliais), Triceratops (su 4 modeliais) ir Stegosaurus (su 6 modeliais).

  Konstruojant skirtingus LaQ dinozaurų modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja jo dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai.
  Jei Jūsų vaikas dar mėgsta ir kolekcionuoti, iš skirtingų LaQ dinozaurų kolekcijų jis gali surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais jis galės didžiuotis prieš draugus ir suaugusius.

   KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  • LaQ detalės 300 vnt.
  • Hamacron detalės 4 vnt.
  • Konstravimo schemos 7 vnt.
  • Spalvos 5
  • Priedai Instrukcijų knygelė/lankstinukas.
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite Triceratopsas, Pteranodonas, Protoceratopsas, Dilophosaurus, Parasaurolophus, Pachycephalosaurus ir Elasmosaurus
  • Sudėtingumo lygis Sunkus
  • Rekomenduojamas amžius Nuo 7 metų