Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LaQ "Dinosaur World Stegosaurus"

 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Dinosaur World Stegosaurus"

  Kodas: 4952907003140
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Dinosaur World Stegosaurus"

  Iš 300 detalių dinozaurų rinkinio Stegosaurus sukonstruok net 6 įspūdingus labai skirtingus priešistorinio pasaulio gyvūnus! Išsiaiškink, ką dar be dinozaurų rasi šiame rinkinyje ir kas gyveno kartu su jais!

  Stegosaurus – vienas iš labiausiai atpažįstamų dinozaurų dėl savo dvigubos šarvuotos skiauterės išilgai nugaros nuo kaklo iki spygliuotos uodegos, gyvenęs vėlyvosios Juros laikotarpiu. Spinosaurus – plėšrusis dinozauras su didele ketera ant nugaros. Dimetrodon ant nugaros turėjo keterą kaip dideles bures ir didelius skirtingų dydžių dantis. Quetzalcoatlus – vienas iš didžiausių žinomų skraidančių gyvūnų su neįprastai ilgu kaklu. Carnotaurus turėjo sunkią, į buliaus panašią galvą, o kūną iš šonų dengė maži kūgiški dygliai. Archelon – jau išnykęs didžiausias kada nors egzistavęs pasaulyje vandens vėžlys, kuris neturėjo tokio stipraus šarvo kaip daugelis vėžlių.

  Šis Stegosaurus rinkinys turi dar mažąjį broliuką – Mini Stegosaurus dinozauriuko modelį iš LaQ mini dinozaurų kolekcijos.

  Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius: be šio – Mini T-rex, Mini Triceratops, Mini Pteranodon ir Mini Brachiosaurus. Taip pat – iš viso 4 įprastus LaQ Dinosaur World rinkinius: be šio – T-Rex (su 4 modeliais), Triceratops (su 4 modeliais) ir Triceratops & Pteranodon (su 7 modeliais).

  Konstruojant skirtingus LaQ dinozaurų modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja jo dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai.

  Jei Jūsų vaikas dar mėgsta ir kolekcionuoti, iš skirtingų LaQ dinozaurų kolekcijų jis gali surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais jis galės didžiuotis prieš draugus ir suaugusius. 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  • LaQ detalės 300 vnt.
  • Hamacron detalės 4 vnt.
  • Konstravimo schemos 6 vnt.
  • Spalvos 6
  • Priedai instrukcijų knygelė/lankstinukas.
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite Stegosaurus, Spinosaurus, Dimetrodonas, Ouetzalcoatlus, Carnotaurus ir Archelonas
  • Sudėtingumo lygis sunkus
  • Rekomenduojamas amžius nuo 7 metų