Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LaQ „Bonus Set 2022” 1160 detalės

 • Japoniškas konstruktorius LaQ „Bonus Set 2022” 1160 detalės

  Kodas: Bonus Set 2022
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  LaQ
  Dovanų tipas
  Žaislai ir prekės vaikams
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 4-8 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LaQ „Bonus Set 2022” 1160 detalės 

  Konstruktorius LaQ Bonus Set – geriausias LaQ rinkinys kainos ir komplektacijos atžvilgiu. Įspūdingame rinkinyje yra viskas, ko reikia tiek pradedančiam LaQ kūrėjui, tiek profesionalui. Šis rinkinys „auga” kartu su vaiku, konstruojant vis sudėtingesnius modelius.

  Rinkinyje rasite vaikų pamėgtų rinkinių LaQ Basic 001, Basic 011 instrukcijas bei specialias šio rinkinio konstravimo schemas – iš viso jų net 100 (kai kurias iš jų reiks nuskaityti su QR kodu). O virš 1000 detalių – tikras lobynas, norintiems kurti net ir didžiausius savo fantazijos plokščius ar erdvinius modelius. Taip pat šiame rinkinyje rasite ir LaQ NAUJIENĄ -specialias Ball Joint Technique dalis (lanksčias jungtis), skaidrias LaQ detales bei žnyples sukurtiems modeliams ardyti ir detalėms atskirti. Jos padės greičiau ir lengviau išardyti sudėtingesnius modelius, tad kurti bus dar lengviau!

  LaQ Bonus Set yra puikus pasirinkimas, norintiems padidinti savo LaQ detalių skaičių, taip pat puikiausias pasirinkimas šeimai, kurioje auga vaikai nuo 3 metų. Nesudėtingų plokščių modelių schemos yra realaus dydžio, todėl jos ypač tinka mokytis jungti detales ir kurti pirmąsias savo formas.

  Rinkinyje yra lagaminėlis, kuriame patogu laikyti detales, taip pat mažesnius sukonstruotus modelius. Lagaminėlis ypač praverčia, jeigu keliaujate su šeima ir norite užimti vaikus.

  LaQ Bonus Set – tobula dovana vaikui ir visai šeimai. Tai ne tik lavinantis konstruktorių rinkinys, bet ir galimybė visai šeimai prasmingai ir įdomiai praleisti laiką kartu.

  LaQ konstruktoriai – tai ne tik smagus ir įtraukiantis žaislas, bet ir ideali ugdymo priemonė. Šie rinkiniai puikiai tinka vaikams konstruoti tiek namuose, tiek ugdymo įstaigose, kur vienu metu konstruoti ir dalintis idėjomis gali didesnė vaikų grupė. 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas! 

  • UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką.
  • MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.
  • LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.
  • MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  • SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.