Prekių katalogas

Japoniškas konstruktorius LaQ "Basic 511"

 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Basic 511"

  Kodas: 4952907001955
  Gamintojas
  LaQ
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Japoniškas konstruktorius LaQ "Basic 511"

  Tai papildyta ir patobulinta rinkinio Basic 311 versija. Joje – atnaujinti ir sudėtingesni 3D modeliai, kurie praplės vaikų erdvinių figūrų konstravimo galimybes, įgūdžius ir vaizduotę.

  Rinkinyje aprašytos įvairios konstravimo technikos: kaip konstruoti plokščius, erdvinius modelius, taip pat figūras, skirtas išmokti jungti kampines jungiamąsias dalis ir bazines 3D formas (dėžutes, žiedus, apskritimus, kt.)

  Schemose siūlomi sudėtingesni modeliai suintensyvina vaiko smegenų veiklą, prisideda prie smulkiosios motorikos vystymo bei ugdo loginį ir matematinį mąstymą.

  Didelis detalių kiekis – net 650 – atvers plačias galimybes konstruoti modelius pagal nemokamas schemas, kurias galima atsisiųsti tiesiai iš www.japoko.lt puslapio, arba kurti bei konstruoti savo vaizduotės modelius.

  LaQ konstruktoriai – idealus žaislas ir ugdymo priemonė, tinkanti tiek vaikams konstruoti namuose, tiek vaikų grupėms ugdymo įstaigose. Galimybė iš nedidelio kiekio spalvingų detalių sukurti visiškai skirtingas figūras skatina matematinį ir loginį mąstymą, padeda koncentruoti ir išlaikyti dėmesį, ugdo kūrybiškumą ir saviraišką, lavina spalvų pojūtį ir smulkiąją motoriką.

  Konstravimas su LaQ gali tapti puikiu visos šeimos laisvalaikio užsiėmimu. Didelė įvairaus sudėtingumo schemų įvairovė ir neribotos kūrybos galimybės leis pajusti konstravimo malonumą ir suaugusiems.

  Smagus edukacinis žaislas, ypač rekomenduojamas vaikų darželiams, mokykloms ar bibliotekoms, kur LaQ konstruktorių vienu metu gali dėlioti apie 5 vaikai. Rinkinio detalės yra sudėtos į patrauklų mėlyną plastikinį lagaminėlį, kuriame galima jas patogiai laikyti ir transportuoti. 

  KAIP ŽAISTI?

  Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

  • LaQ detalių sk. 650 vnt.
  • Hamacron detalių sk. –
  • Konstravimo schemų sk. 12 vnt.
  • Spalvų sk. 6
  • Priedai Patogus plastikinis lagaminėlis detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui, instrukcijų knygelė/lankstinukas.
  • Modeliai, kuriuos sukonstruosite Policijos automobilis, robotas, ryklys, miela varlytė, F-1 bolidas, sportinis motociklas, kt.
  • Sudėtingumo lygis Vidutinis
  • Rekomenduojamas amžius Nuo 5 metų