Prekių katalogas

Įvairiabriaunis „Brain Builders" kramtukas „ORBITA“ BB078

 • Įvairiabriaunis „Brain Builders" kramtukas „ORBITA“ BB078

  Kodas: 842076110074
  Gamintojas
 • Įvairiabriaunis „Brain Builders" kramtukas „ORBITA“ BB078

  Kramtukas Orbita tinkamas laikyti viena ar abejomis rankomis, ar pritaisant su jūsų naudojama grandinėle prie vežimo ar lovytės rėmo. Žiedas skatina judesių miklumą kūdikiui griebiant, laikant ir perduodant žaislą iš vienos rankos į kitą

  3 mėnesiai

  Naudojant vieną ar abi rankas, kūdikis gali atrasti skirtingus Orbitos paviršius kramtymui. Kramtukas Orbita mokina kūdikį čiulpti, laižyti ir sukti žaislą rankoje, taip vystant naujus pojūčius.

  5 mėnesiai

  Vystantis koordinacijai, mažylis išmoksta pasirinkti, kuri Orbitos figūrėlė yra maloniausia kramtymui.

  Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos Brain Builders žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

  • Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.
  • Pakuotės dydis 140×25×200mm 

  Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

  Brain Builders kramtukas Orbita:

  • Devynios skirtingų formų ir paviršių figūrėlės – kramtukai.
  • Paprasta sugriebti ir laikyti – žaislas, tobulai kūdikio rankytei.
  • Paprasta valyti muilu ir vandeniu.