Prekių katalogas

Išskirtinio dizaino dušo latakas HL53

Išskirtinio dizaino dušo latakas HL53

Išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės dušo latakas HL53 turi 800-1500 mm matomą dalį. Be to, jis labai tinkamas ten, kur yra žemas konstrukcinis aukštis – galimas nuo 65 mm arba 90 mm. 

Funkcionalumas ir šiuolaikiškas dizainas viename gaminyje – tai geriausiai šį dušo lataką apibūdinantys žodžiai. Trumpai apžvelkime pagrindines savybes, kurias turi šie dušo latakai:

Dušo latakas turi 50 mm ilgio kitimo žingsnį, todėl galėsite labai patogiai pasirinkti norimą ilgį.

- Latako grotelės suformuoja išilginį paviršių taip, kad nuolydis maksimaliai stačiai nukreipia vandenį subėgimo dalies kryptimi.

- Minimalus montavimo aukštis vos 65 mm arba 90 mm, ir abiejų aukščių dušo latakai reguliuojami iki 143 mm.

- Dušo latakas montuojamas itin paprastai ir universaliai. Specialiomis kojelėmis reguliuojamas latako aukštis, trijų krypčių prijungimo ruošiniai. Lanksčios jungtys padeda užtikrinti tinkamą vamzdžio nuolydį.

- Latako konstrukcija suteikia galimybę pasiekti iki 0,8 l/s vandens surinkimo pralaidumą.

 

 

Kalbant apie konstrukcinį aukštį, svarbu paminėti, kad jis ne tik žemas ir prasideda nuo 65 mm, bet šis aukštis reikalingas tik nuotekų vamzdžio pajungimo vietoje.

Kitas dar nepaminėtas dalykas, kad matomos latako dalys statomos tik prieš klijuojant plyteles. Latako grotelės montuojamos tiesiai ant hidroizoliacijos lygio, o sandarus montavimas užtikrinamas specialia prispaudžiamąja hidroizoliacine junge – taip dušo latakas tampa maksimaliai hermetiškas, be to sutaupomas montavimo aukštis.

Poliruotas ar matinis nerūdijantis, vienalytis 8 mm plieno profiliuotis, panaudotas grotelių gamybai, suteiks prabangų vaizdą. Galimi grotelių matmenys – ilgi nuo 800 mm iki 1500 mm, o plotis 55 mm. HL53 dušo latakai turi įmontuotą vandens sifoną. 90 mm aukščio latake vandens lygis sifone siekia 50 mm, o tai leidžia kiek galima ilgiau išlaikyti vandens lygį sifone prieš jam išgaruojant.

Dušo latakas HL53 itin paprastai prižiūrimas. Galima visiškai išimti visą sifoną iš latako korpuso ir pravalyti netgi nuotekų prijungimo vamzdį.
Lataką pajungimas prie nuotekų tinklo galimas trimis būdais, todėl nekils papildomų keblumų prijungiant vamzdžius bet kuria kryptimi. Pajungimas DN40 arba DN50.

Dušo latakai lengvai montuojami tiek prie sienos, tiek dušo patalpos viduryje. Grindų plytelių storis galimas nuo 12 mm iki 32 mm, įskaitant klijus. Jeigu yra reikalingas ilgesnis negu 1500 mm dušo latakas, tuomet galima jungti net kelis latakus į vieną liniją. Jeigu latako ilgis turi būti trumpesnis, galima 50 mm sutrumpinti lataką, nupjaunant latako groteles.