Prekių katalogas

Įsirenginėjantiems namus: Geberit Silent-PP – kanalizacijos movinių vamzdžių sistema su padidinta apsauga nuo triukšmo.

Įsirenginėjantiems namus: Geberit Silent-PP – kanalizacijos movinių vamzdžių sistema su padidinta apsauga nuo triukšmo.

Geberit Silent-PP – tai kanalizacijos movinių vamzdžių sistema su padidinta apsauga nuo triukšmo. 

Trisluoksniai vamzdžiai ir hidrauliškai optimizuotos fasoninės dalys, kurios idealiai tinka nuotekų stovams ir prijungiamųjų atšakų sistemoms, užtikrina greitą ir akustiškai optimizuotos nuotekų sistemos įrengimą. Be to, vamzdžiai ir fasoninės dalys yra pagamintos iš labai geros kokybės medžiagos, atsparios žemai temperatūrai, todėl su jomis galima dirbti esant žemai temperatūrai. Vamzdžiai yra trisluoksniai su mineraliniu užpildu. Montavimo patikimumą garantuoja geras Geberit Silent-PP vamzdžių žiedinis standumas ir patikimos movų tarpinės, pagamintos iš EPDM, kurios garantuoja visos sistemos sandarumo ilgaamžiškumą.

Naudojimo sritys

• Nuotekų instaliacijai pastato viduje

• Nuotekų vamzdžiams, klojamiems pastato konstrukcijose (įbetonuojant)

• Savitakinei nuotekų instaliacijai, nuolatinė temperatūra maks. 90 °C

• Centrinėms dulkių siurblių sistemoms

• Technologinėms nuotekoms

• Ši sistema turi puikias akustines triukšmo nuotekų vamzdyne slopinimo savybes, todėl tinka naudoti pastatuose, kurių akustiniai reikalavimai yra labai aukšti: ligoninėse, viešbučiuose, sanatorijose, senelių namuose, gyvenamuosiuose pastatuose, laboratorijose, biuruose ir t.t.

Atsparumas žemai temperatūrai

Geberit Silent-PP vamzdžių ir fasoninių dalių atsparumas smūgiams buvo testuojamas -10 °C temperatūroje. Iki tokios temperatūros Silent-PP nuotekų sistema gali būti montuojama be apribojimų.

Jungčių sandarumas

Geberit Silent-PP vamzdžiams ir fasoninių dalių jungtims buvo atliekami trumpalaikiai 0,05 MPa vandens ir oro slėgio bandymai. Silent-PP sistema negali būti naudojama su didesniu nei 0,05 MPa slėgiu. Slėginei nuotekų instaliacijai rekomenduojame naudoti Geberit HDPE arba Geberit Silent-db20 nuotekų sistemas.

Atsparumas UV spinduliams

Geberit Silent-PP vamzdžiai iš išorės yra apsaugoti nuo UV spindulių poveikio naudojant papildomą medžiagą. Vidurinė ir vidinė pusės taip pat apsaugotos UV stabilizatoriumi. Geberit Silent-PP fasoninės dalys nuo UV spindulių poveikio yra apsaugotos naudojant papildomą medžiagą. Geberit Silent-PP vamzdžiai ir fasoninės dalys gali būti sandėliuojamos lauke iki 2 metų. Tačiau šie vamzdžiai netinkami naudoti kaip išorės lietvamzdžiai, daug metų veikiami saulės spindulių. Tais atvejais reikėtų naudoti Geberit HDPE

Sertifikatai

Nuotekų sistema Geberit Silent-PP sertifikuota Geberit statybinės fizikos ir akustikos laboratorijoje (Jona, Šveicarija), šie sertifikatai taip pat patvirtinti nepriklausomo Frauenhofer instituto (Vokietija).

Šiuo metu galima užsisakyti pas mumis esančioje internetijėje parduotuvėje www.Santechnikavoniai.lt arba salone*

* saloną rasite: Verkių g. 29, Ūkio kiemas 3 (Ogmios miestas), Darbo laikas: I-V 8:30-17:30 ; VI 9:00-15:00