Prekių katalogas

Indego M+ 700 (2021 M. MODELIS)

 • Kraunamos nuotraukos
 • Indego M+ 700 (2021 M. MODELIS) 

  Nuotoliniu ryšiu valdoma vejapjovė-robotas sodams iki 700 m²
  Funkcija „Connected“ reiškia, kad galite valdyti savo „Indego“ nuotoliniu būdu, naudodami naujausius duomenis pjovimui optimizuoti. „LogiCut“ suteikia „Indego M+ 700“ sumanių savybių. Ji žino, kur buvo ir kur turi važiuoti. Kiekvieną vejos pjovimo seansą „Indego“ pradeda naudodamas „BorderCut“ funkciją, taip užtikrinami dailūs jūsų nustatytos vejos zonos pakraščiai. Be to, ji gali sumaniai pjauti daugiau vejos zonų (iki 700 m2) naudojant funkciją „MultiArea“ ir siaurus praėjimus. 

  Naudodami „Indego S+ 700“ su „LogiCut“ ir „Connected“ funkcijomis galėsite daugiau laiko netrukdomi praleisti savo sode. Naudodami funkciją „Connected“ galite iš bet kurios vietos lengvai valdyti savo „Indego“ nuotoliniu būdu. „Indego“ funkcija „BorderCut“ kiekvieno pjovimo seanso pradžioje nupjauna vejos pakraščius ir taip užtikrina tvarkingą vejos vaizdą. „Indego“ savarankiškai įvertina jūsų vejos išdėstymą ir sukuria automatinio pjovimo grafiką (funkcija „SmartMowing“), tinkamiausią jūsų vejos dydžiui. Be to, ji gali sumaniai pjauti daugiau vejos zonų naudojant funkciją „MultiArea“. Iki 3 vejos zonų, jei jų bendras dydis neviršija 700 m². „Indego“ taip pat gali aptikti siaurus praėjimus.
  „LogiCut“ užtikrina efektyvų „Indego“ pjovimą tvarkingomis, lygiagrečiomis linijomis, todėl veja bus nupjauta greičiau ir atrodys sveikai bei puikiai. „LogiCut“ nustato skirtingas pjovimo kryptis kiekvienam pjovimo seansui, kad vejoje nesusidarytų nuolatinės vėžės. „LogiCut“ suteikia „Indego“ sumanių savybių. Ji žino, kur buvo ir kur turi važiuoti. „Indego“ dirba iki 40 % greičiau, nei naudojant atsitiktinę navigaciją*, taip sutaupoma energijos ir efektyviau naudojamas akumuliatorius. Varikliai be anglinių šepetėlių padidina efektyvumą ir užtikrina ilgesnį gaminio eksploatavimo laiką. „Indego M+ 700“ naudojamas standartinis 18 V keičiamas akumuliatorius. „SmartMowing“ funkcija padeda „Indego“ sukurti pjovimo grafiką, atsižvelgiant į vejos dydį, oro duomenis ir jūsų asmeninius pageidavimus, todėl nebereikia programuoti patiems. „Indego“ gal nupjauti iki 3 vejos zonų, jei jų bendras dydis neviršija 700 m². „Indego S+ 700“ savaime atsinaujins, kai tik atsiras naujausia programinės įrangos versija. Mėgaukitės sodu ir būkite ramūs, nes „Indego“ visada bus įdiegtos pačios naujausios funkcijos. *Priklauso nuo modelio. Duomenys pateikiami pagal bandymus, kurie buvo atliekami su „Bosch“ vejapjoves imituojančiu įrankiu pagal EGMF techninių charakteristikų standartus 496 m² vejoje. 

  Indego M+ 700 funkcijos ir privalumai 

  Kam pjauti bet kaip, jei galima pjauti išmaniai?
  Išmani „LogiCut“ navigacijos sistema apskaičiuoja tinkamiausią pjovimo maršrutą, todėl „Indego“ tikslai žino, kur dar reikia pjauti. Kiekvienam pjovimo seansui parenkama kitokia kryptis, todėl vejoje nelieka pėdsakų ir ji atrodo sveika ir vešli. 

  Optimalūs pjovimo tvarkaraščiai
  Automatiškai įvertinusi naujausias orų prognozes, „SmartMowing“ nedirba prastu oru ir pjauna tada, kai oro sąlygos yra optimalios. 

  Pjaukite naudodami „Indego“
  Su „MultiArea“ ir „LogiCut“ funkcija „Indego“ gali autonomiškai pjauti veją net trijuose skirtinguose soduose, kurių bendras plotas gali siekti iki 350 m². 

  Jokio nupjautos žolės surinkimo
  „Indego“ mulčiavimo sistema tolygiai paskirsto nupjautą žolę, kad veja būtų patręšta ir sveika 

  Tvarkingas vaizdas iki pat krašto
  Naudodami „BorderCut“ funkciją pasirinkite, kaip dažnai „Indego“ pjaus vejos pakraščius, kad jūsų vejos pakraščiai atrodytų tvarkingai. Įjunkite arba išjunkite ją atsižvelgdami į tai, ko reikia jūsų vejai. 

  Kliūčių aptikimas
  „Indego“ naudoja išmanius atsitrenkimo jutiklius. Tai padeda „Indego“ lengvai aptikti kliūtis ir jas apipjauti tęsiant suplanuotą pjovimo maršrutą. 

  Programinės įrangos atnaujinimai
  Svetainėje bosch-indego.com atsisiųskite programinės įrangos atnaujinimą į standartinę USB atmintinę, prijunkite USB atmintinę prie lizdo vejapjovės gale ir įdiekite programinę įrangą. 

  Kitos Indego M+ 700 funkcijos 

  Tikslinis mažų plotų pjovimas
  „SpotMow“ leidžia „Indego“ tiksliai nupjauti mažus, iki 16 m² siekiančius žolės plotus, todėl idealiai tinka pjauti sodo veją. 

  Dar niekada nebuvo taip lengva pjauti veją! 

  Norėdami pradėti įsitikinkite, kad įdiegėte savo „Indego“. Tada paprasčiausiai sukurkite nuorodą savo „Indego“ paskyroje į „Google“ arba „Amazon“ įrenginį su atitinkama programa. 

  Varikliai be šepetėlių 

  Varikliai be šepetėlių sukuria mažiau trinties, todėl jie nekaista ir praranda mažiau energijos. Tai ne tik padeda taupyti energiją ir didina efektyvumą, bet taip pat ilgina gaminio eksploatavimo laiką. 

  Techniniai duomenys
  Akumuliatoriaus tipas - Ličio jonų
  Akumuliatoriaus įtampa - 18 V
  Akumuliatoriaus įkrovimo trukmė - 60 min
  Akumuliatoriaus veikimo laikas - 75 min
  Rekomenduojamas vejos plotas - Iki 700 m²
  Keičiamasis akumuliatorius - ne
  Atsarginis akumuliatorius - taip
  Pjovimo zonos plotis - 19 cm
  Pjovimo sistema - 3 sukamieji ašmenys
  Masė - 7,7 kg
  Pjovimo aukštis - 30 – 50 mm
  Darbinio aukščio reguliavimas - 3
  Greitis - 40 cm/s
  Didžiausias šlaitas - 27 %
  Įrankio matmenys (I x P x A): - 445 x 364 x 202 mm 

  Įkrovimo stotelė - YRA
  Įkrovos stotelės raktai su šešiabriauniu raktu - F 016 800 468
  Maitinimo tiekimo blokas - YRA
  Perimetro laidas (175 m) - YRA 
  240 tvirtinimo kuolelių - YRA
  1 x laido jungiamasis elementas - YRA