Prekių katalogas

Indaplovė BOSCH SPV4HKX33E

 • Indaplovė BOSCH SPV4HKX33E

  Kodas: SPV4HKX33E
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Indaplovės tipas
  Laisvai pastatoma
  Indaplovės plotis, cm
  60 cm
  Indaplovės spalva
  Balta
  Indaplovės talpa
  9 komplektai
  Garantija, mėn
  24 mėn
 • APIE PREKĘ
  Išmanioji indaplovė siūlo daug daugiau. Sujunkite ją su programa!
  Nuotolinis prietaiso valdymas, pranešimai ir geriausių programų bei funkcijų pasirinkimas naudojant „Home Connect“ programą.
  Prijunkite savo buitinį prietaisą prie nemokamos programos, skirtos „iOS“ ir „Android“. Tai labai paprasta naudojant QR kodą. Jei turite klausimų - mes padėsime.
  Susisiekite su „Home Connect“ aptarnavimo linija
  pirmadieniais – penktadieniais 8–20 val., Šeštadieniais – sekmadieniais 8–17 val

  „ExtraDry“ - „Extra Dry“ funkcija leidžia jūsų plastikiniams indams visiškai išdžiūti.
  Po plovimo iš indaplovės išimti plastikiniai indai dažnai lieka šlapi. Štai kodėl „Bosch“ indaplovės siūlo „Dry Extra“ funkciją. Tai padidina paskutinio skalavimo temperatūrą ir pailgina džiovinimo laiką. Dėl to net plastikiniai indai, tokie kaip kūdikių buteliai ar iškylų ​​lėkštės ir stalo įrankiai, bus visiškai švarūs ir sausi. Dėl šios priežasties nereikia papildomai valyti rankiniu būdu. Taupykite laiką naudodami „Bosch“ indaploves!

  „InfoLight“ - raudonas šviesos spindulys nuolat atnaujina jus.
  Apie indaplovės veiklą signalizuoja raudonas šviesos spindulys, sklindantis ant grindų prietaiso veikimo metu. Pasibaigus programai, lemputė užgęsta automatiškai. Dėl to jums nereikia atidaryti prietaiso durelių, kad patikrintumėte, ar indaplovė baigta.

  Dozavimo asistentas užtikrina optimalius rezultatus, efektyviai ištirpindamas valymo tabletę.
  Dozavimo asistentas naudojamas optimizuoti indų plovimo tablečių veikimą. Tabletė lašinama tiesiai į specialų indą viršutiniame krepšyje, kur palaipsniui ir kontroliuojamai ištirpsta. Tinkamai sumaišytas su vandeniu, ploviklis veikia indus didesne jėga, garantuodamas nepriekaištingą kiekvieno skalbimo rezultatą.

  „DuoPower“: padvigubinkite purškimo galią.
  Plati „DuoPower ™“ purkštuvų sistema viršutiniame krepšyje optimizuoja vandens cirkuliaciją, kad būtų pasiekti puikūs skalbimo rezultatai. Jų dėka vanduo pasiekia kiekvieną kameros kampą, nepraleidžiant jokio indo. Dvi viršutinės purškimo svirtys kartu su apatine garantuoja tobulai blizgantį plovimą, o patobulinta vandens cirkuliacija apsaugo subtilų stiklą ir porcelianą.

  Automatinė programa - efektyvus skalbimas be spėlionių
  Automatinė programa užtikrina optimalų skalbimo našumą. Vandens sąnaudos ir temperatūra, taip pat skalavimo laikas yra tiksliai suderinti su purvo ir apkrovos kiekiu, kuriuos tikrina jutikliai, o tai užtikrina efektyvų skalbimą, taupant vandenį ir energiją. Tai reiškia, kad naudodami automatinę programą sunaudosite tik tiek vandens, kiek reikia tobuliems skalbimo rezultatams. Tinkama programa skirtingoms apkrovoms - vieno mygtuko paspaudimu.

  Tyla pagal poreikį - labai tyliai, kai to reikia
  Retkarčiais dienos metu visiems reikia tylos akimirkos, kad susikauptų. Funkciją „Tyla pagal pareikalavimą“ galima suaktyvinti naudojant programą „Home Connect“, kuri prireikus išjungs indaplovę. Išjungimo režimas bet kuriuo metu sumažina triukšmą, kai indaplovė veikia iki 30 minučių. Naudodami funkciją „Tyla pagal poreikį“ galite sutelkti dėmesį į tai, kas jums svarbiausia.

  Mėgstamiausios programų ir funkcijų kombinacijos vienu mygtuko paspaudimu - Mėgstamiausia parinktis
  Palengvinkite kasdienes užduotis ir išnaudokite visas savo išmaniosios indaplovės galimybes. Pasirinkę Favorite parinktį, išsaugokite mėgstamus programų ir papildomų funkcijų derinius. Užprogramuotą nustatymą galima suaktyvinti tiesiai indaplovės valdymo skydelyje. Galite prisiminti tam tikrą derinį, pavyzdžiui, „ExtraDry - Extra Dry“ derinimą su programa „Eco 50 °“ ir indaplovę įjungti vienu prisilietimu. Naudodamiesi programa „Home Connect“, išmaniajame telefone galite nustatyti kelias mėgstamiausių programas. Plaukite indus taip, kaip norite, naudodami parinktį Mėgstamiausi - tik vienu prisilietimu!

  Intensyvios zonos funkcija: efektyvus puodų ir keptuvių plovimas
  Dėl intensyvios zonos funkcijos dabar vienu ciklu galime plauti įvairių poreikių indus, pvz., Stipriai suteptus puodus ir keptuves apatiniame krepšyje, o stiklą ir porcelianą - viršutiniame krepšyje. Įjungus šią funkciją, apatinė indaplovės dalis tampa intensyvaus plovimo zona (padidėjus slėgiui ir vandens temperatūrai), o viršutinio krepšelio turinys švelniai apdorojamas. Šią praktinę funkciją galima pridėti prie daugelio programų!

  Indaplovė su „AquaStop“ apsauga nuo vandens nutekėjimo.
  „Bosch“ rūpinasi mūsų indų švara ir mūsų namų saugumu. „AquaStop“ apsaugos sistema garantuoja patikimą namo apsaugą nuo potvynių. Jį sudaro solenoidinis vožtuvas ant vandens įleidimo žarnos ir saugos įtaisai viduje. Jutikliai nuolat stebi prietaiso būklę, o nekontroliuojamas vandens atsiradimas kameroje arba ant žarnos apvalkalo nedelsiant nutraukia jo tiekimą. „Bosch“ garantuoja apsaugą nuo galimo vandens pažeidimo - kiekvieną kartą skalbiant.

  „ActiveWater“ technologija: mažesnis vandens ir energijos suvartojimas, didesnis efektyvumas.
  Naujoviška technologija, užtikrinanti maksimalų efektyvumą ir ekologišką skalbimą bei puikius rezultatus. Vandens ir energijos taupymas gaunamas dėl tiksliai suplanuotos tikslinės vandens paskirstymo sistemos, optimizuotos filtrų technologijos, greitesnio šildymo ir didesnio siurblio efektyvumo. Visi šie veiksniai prisideda prie efektyvesnio vandens tekėjimo ir geresnių skalbimo rezultatų.

  Laikmatis: lengvai suplanuokite skalbimo pradžios laiką
  Naudodami uždelsto paleidimo funkciją, galite nustatyti norimą programą ir tada jos pradžios laiką. Ši funkcija leidžia patogiau naudotis prietaisu, todėl galite pradėti programą bet kuriuo dienos metu, kai esate darbe, taip pat naktį.

  Tyli 50 ° C programa
  „Silent 50 ° C“ programa leidžia plauti indus su minimaliu triukšmu, netrikdant ramios namų atmosferos. Tai sumažina prietaiso triukšmo lygį bent 1,5 karto daugiau nei standartinė programa „Eco 50 ° C“. Tai ypač vertinga naktį ir namuose su atvira virtuve iki svetainės.

  „EcoSilenceDrive ™“ variklis: itin patvarus, taupantis energiją ir itin tylus šepetėlių neturintis variklis.
  Išlaikyti švarą namuose gali būti sunku. O nutylėti kartais gali atrodyti visiškai neįmanoma. Mūsų indaplovės su „EcoSilence Drive“ varikliu siūlo aukštą skalbimo kokybę ir mažą triukšmą. „EcoSilence Drive“ su bešepetėliu, energiją taupančiu varikliu su optimaliai slopinamais trinties triukšmais užtikrina sklandų ir tylų prietaiso veikimą. Dabar galite mėgautis tyliais ir švariais namais.

  Šilumokaitis: visada tinkama vandens temperatūra, kad jūsų indai būtų geriausiai prižiūrimi.
  Indaplovės su šilumokaičiu leidžia itin švelniai plauti akinius ir porcelianą. Vanduo iš anksto pašildomas skalavimo bake, kad būtų išvengta staigių temperatūros pokyčių. Šilumokaičio dėka indai džiovinami labai higieniškomis sąlygomis. Šilumokaitis taip pat leidžia naudoti šildomą vandenį kitiems skalbimo etapams, taip sutaupant daug energijos.

  Nuotolinis valdymas: jūsų įrenginys jūsų klauso.
  Priverskite indaplovę paklusti jūsų nurodymams, kai norite pradėti arba pristabdyti jos veikimą, arba atpažinti dabartinę skalbimo ciklo fazę. Jūsų šiuolaikinėje indaplovėje yra balso valdymas *, suderinama su „Alexa“, „Google Assistant“. * Sprendimas galimas atsižvelgiant į šalį ir naudojimo kalbą

  Tiesioginiai pranešimai - jūs visada esate atnaujinti naudodami „Home Connect“
  Laukti ir nuolat tikrinti, kol indaplovė bus baigta, gali būti laiko švaistymas ir nereikalingas stresas. „Home Connect“ mobilioji programa išlaisvina jus ir padeda efektyviau išnaudoti laiką. Jei norite, automatiniai tiesioginiai pranešimai gali būti siunčiami iš indaplovės tiesiai į jūsų mobilųjį įrenginį, patogiai informuojant jus apie dabartinę indaplovės programos būseną ir pateikiant kitą naudingą informaciją. Daugiafunkcinis darbas namuose ir toli tapo dar lengvesnis!

  Tabletės skaitiklis
  Jokios indaplovės tabletės nėra paskutinis dalykas, apie kurį svajojate, kai reikia plauti indus. Planšetinių kompiuterių skaitiklis programoje „Home Connect“ stebi suvartojimą ir, atsižvelgiant į paskutinį pirkinį, automatiškai praneša, kai liko paskutinės penkios tabletės. Galiausiai yra indaplovė, kuri pati pasirūpina.

  „Easy Start“ - rekomendacija kiekvienam skalbimui.
  Kartais gali būti sunku pasirinkti tinkamą skalbimo programą, o naudojant netinkamą skalbimo programą rezultatai gali būti nepatenkinami. Naudodami „Home Connect“ programą nebereikia spėlioti, kuri programa bus geriausia naudojant „Easy Start“ funkciją. Jums tereikia įvesti nešvarumų laipsnį, patiekalų tipą ir skaičių. Programa rekomenduos tinkamą nustatymą. Taigi galite lengvai pasirinkti tinkamą programą tiesiai iš savo mobiliojo prietaiso ir pasiekti puikių skalbimo rezultatų, kiekvieną kartą skalbdami po ciklo.

  Techniniai duomenys:

  Energijos vartojimo efektyvumo klasė¹: E
  Energija² / vanduo³: 70 kWh / 8,5 litro
  Programos trukmė⁴: 3:40 (h: min)
  Triukšmo lygis: 48 dB (A) re 1 pW
  Triukšmo sklaidos klasė: C.
  Garsumas programoje „Cichy“: 45 (A) re 1 pW
  Talpa: 9 vietos nustatymai