Prekių katalogas

Indaplovė Bosch SMS4HTI45E

 • Indaplovė Bosch SMS4HTI45E

  Kodas: SMS4HTI45E
  Gamintojas
  Indaplovės spalva
  Sidabro
  Indaplovės tipas
  Laisvai pastatoma
  Indaplovės talpa
  12 komplektų
  Indaplovės plotis, cm
  60 cm
  Garantija, mėn.
  24 mėn.
 • APIE PREKĘ
  ActiveWater Eco: ekologiškas plovimas su itin mažomis vandens sąnaudomis.
  Išmani, ekonomiška vandens valdymo funkcija leidžia pasiekti minimalų išteklių panaudojimą kiekvienam plovimo ciklui. Pavyzdžiui, ActiveWater Eco indaplovės naudoja tik nuo 6,7 iki 7,5 litro* vandens pagal standartinę programą su optimizuoto, higieniško plovimo parinktimi. * Priklausomai nuo modelio

  ExtraDry – Extra Dry funkcija išdžiovina plastikinius indus.
  Po plovimo iš indaplovės išimti plastikiniai indai dažnai lieka šlapi. Štai kodėl Bosch indaplovės siūlo Dry Extra funkciją. Tai padidina paskutinio skalavimo temperatūrą ir pailgina džiovinimo laiką. Dėl to net plastikiniai indai, tokie kaip kūdikių buteliukai ar iškylų ​​​​lėkštės ir stalo įrankiai, bus idealiai švarūs ir sausi. Dėl to nereikia papildomai valyti rankiniu būdu. Sutaupykite laiko naudodami Bosch indaploves!

  Praktiška VarioFlex krepšelių sistema
  VarioFlex krepšeliai suteikia dar daugiau lankstumo reguliuojant interjerą. Dėka Rackmatic, t.y. reguliuojant viršutinio krepšelio padėtį ir sulankstomus elementus krepšeliuose, galite patogiai sudėti įvairaus tipo indus išnaudojant visą krepšelių paviršių. Taip per vieną plovimo ciklą daugiau indų bus spindintys švarūs!

  Rackmatic: viršutinio krepšio aukščio reguliavimas.
  Viršutinio krepšio padėties reguliavimo sistema „Rackmatic“ naudojama interjerui priderinti prie esamų poreikių. Sistema leidžia keisti krepšelio padėtį į skirtingus aukščius, o pasirinkta padėtis gali būti lengvai keičiama net ir pilnai krepšiui. Dėl to galite pritaikyti interjerą pagal savo poreikius, net ir labai aukštoms lėkštėms apatiniame krepšyje arba aukštoms stiklinėms ar puodeliams viršutiniame krepšyje.

  Vario krepšelį galima lengvai įdėti į apatinį indaplovės krepšį.
  Vario krepšelį galima lengvai įdėti į apatinį indaplovės krepšį, kad būtų papildomos vietos stalo įrankiams. Tai yra standartinė visų ActiveWater indaplovių modelių be Vario3 stalčiaus įranga.

  Tyli 50°C programa
  „Silent 50 ° C“ programa leidžia valyti indus su minimaliu triukšmo sklidimu, netrikdant ramios atmosferos namuose. Jis sumažina prietaiso veikimo triukšmą bent 1,5 karto, palyginti su etaloninės programos Eco 50 °C garsumu. Tai ypač vertinga naktį ir namuose su virtuve, atidaryta į svetainę.

  Nuotolinio valdymo pultas: jūsų įrenginys klausosi jūsų.
  Priverskite indaplovę paklusti jūsų komandoms, kai norite paleisti arba pristabdyti jos veikimą arba atpažinti esamą plovimo ciklo fazę. Jūsų moderni indaplovė turi valdymą balsu * suderinama su Alexa, Google Assistant. * Galimas sprendimas, priklausomai nuo šalies ir naudojimo kalbos

  Easy Start – rekomendacija kiekvienam skalbimui.
  Tinkamos skalbimo programos pasirinkimas kartais gali atrodyti sudėtingas, o naudojant netinkamą skalbimo programą, rezultatai gali būti nepatenkinami. Naudodami „Home Connect“ programėlę jums nebereikia spėlioti, kuri programa yra geriausia naudojant „Easy Start“ funkciją. Tereikia įvesti nešvarumo laipsnį, indų tipą ir skaičių. Programa rekomenduos atitinkamą nustatymą. Taigi galite lengvai pasirinkti tinkamą programą tiesiai iš savo mobiliojo įrenginio ir kiekvieną kartą ciklą po ciklo pasiekti puikių skalbimo rezultatų.

  Planšetinių kompiuterių skaitiklis
  Jokių indaplovių tablečių yra paskutinis dalykas, apie kurį svajojate, kai reikia išplauti indus. „Home Connect“ programėlės planšetinių kompiuterių skaitiklis seka planšetinių kompiuterių suvartojimą ir, atsižvelgdamas į paskutinį pirkinį, automatiškai praneša, kai liko paskutiniai penki planšetės. Pagaliau yra indaplovė, kuri pati pasirūpina.

  Push pranešimai – su „Home Connect“ visada esate naujausia
  Laukimas ir nuolatinis tikrinimas, kol baigs plovimo mašiną, gali būti laiko švaistymas ir nereikalingas stresas. „Home Connect“ mobilioji programėlė išlaisvina jus ir padeda efektyviau naudoti laiką. Jei pageidaujate, iš indaplovės tiesiai į mobilųjį įrenginį galite siųsti automatinius tiesioginius pranešimus, kurie patogiai informuos apie esamą indaplovės programos būseną bei suteiks kitos naudingos informacijos. Daugelį užduočių atlikti namuose ir išvykoje tapo lengviau!

  Mėgstamiausi programų ir funkcijų deriniai vienu mygtuko paspaudimu – mėgstamiausia parinktis
  Palengvinkite kasdienes užduotis ir išnaudokite visas išmaniosios indaplovės galimybes. Naudodami parinktį Mėgstamiausias išsaugokite mėgstamus programų ir papildomų funkcijų derinius. Užprogramuotą nustatymą galima įjungti tiesiai indaplovės valdymo skydelyje. Galite prisiminti tam tikrą derinį, pavyzdžiui, sujungdami ExtraDry - Extra Dry su programa Eco 50 ° ir vienu prisilietimu paleiskite indaplovę. Naudodami „Home Connect“ programą iš savo išmaniojo telefono galite nustatyti kelias mėgstamiausias programas. Išplauti indus taip, kaip norite, dėka parinkties „Mėgstamieji“ – vienu prisilietimu!

  Daugiau jokių nuotėkių iš indaplovės.
  „Bosch“ rūpinasi mūsų namų saugumu, o „AquaStop“ užtikrina, kad apsaugos nuo vandens nuotėkio sistema veiktų be problemų. Kai jutiklis aptinka nuotėkį, indaplovė automatiškai sustoja ir išpumpuoja vandenį per dvisienę žarną. Su „AquaStop“ jūsų namai bus apsaugoti nuo vandens žalos – iki jų eksploatavimo pabaigos.

  GlassProtect technologija – stiklo apsauga
  Stiklo apsaugos funkcija užtikrina švelnų stiklo ir gležnų indų plovimą. Kadangi minkštas vanduo ardo stiklą, Bosch indaplovės su stiklo apsaugos funkcija reguliuoja kietumo laipsnį. Tokiu būdu galite optimaliai apsaugoti vertingus stiklo dirbinius ir trapų porcelianą, kuriems reikalingas specialus apdorojimas.

  EcoSilenceDrive™ variklis: itin patvarus, energiją taupantis ir itin tylus variklis be šepetėlių.
  Gali būti sunku palaikyti švarą namuose. O tylėjimas kartais gali atrodyti visiškai neįmanomas. Mūsų indaplovės su EcoSilence Drive varikliu siūlo aukštą skalbimo kokybę ir mažai triukšmo. Įrengtas bešepetėlis, energiją taupantis variklis su optimaliai slopinamu trinties triukšmu, EcoSilence Drive užtikrina sklandų ir tylų įrenginio veikimą. Dabar galite mėgautis namais, kuriuose tylu ir švaru.

  AntiFingerprint
  Naudojant Bosch AntiFingerprint, pirštų atspaudų matomumas ant įrenginio sumažėja.

  Dozavimo asistentas užtikrina optimalius rezultatus efektyviai ištirpindamas valymo tabletę.
  Dozavimo asistentas naudojamas optimizuoti indų plovimo tablečių veikimą. Tabletė lašinama tiesiai į specialų indelį viršutiniame krepšelyje, kur ji palaipsniui ir kontroliuojamai ištirpsta. Tinkamai sumaišius su vandeniu, ploviklis veikia indus su didesne jėga, užtikrinant puikų plovimo rezultatą kiekvienam įkrovimui.

  Automatinė programa – efektyvus plovimas be spėlionių
  Automatinė programa užtikrina optimalų skalbimo efektyvumą. Vandens suvartojimas ir temperatūra bei skalavimo laikas tiksliai priderinami prie jutiklių patikrinto nešvarumo ir apkrovos lygio, o tai užtikrina efektyvų plovimą taupant vandenį ir energiją. Tai reiškia, kad su automatine programa sunaudosite tik tiek vandens, kiek reikia tobuliems skalbimo rezultatams. Tinkama programa įvairioms apkrovoms – vienu mygtuko paspaudimu.

  Laikmatis: lengvai suplanuokite skalbimo pradžios laiką
  Naudodami atidėto paleidimo funkciją, galite nustatyti norimą programą ir tada jos pradžios laiką. Ši funkcija palengvina naudojimąsi prietaisu, leidžiančią paleisti programą bet kuriuo metu dienos metu, kai esate darbe, taip pat ir naktį.

  Šilumokaitis: visada tinkama vandens temperatūra, kad jūsų indai būtų geriausiai prižiūrimi.
  Indaplovės su šilumokaičiu leidžia itin švelniai plauti stiklines ir porcelianą. Vanduo iš anksto pašildomas skalavimo bakelyje, kad būtų išvengta staigių temperatūros pokyčių. Šilumokaičio dėka indai džiovinami itin higieniškomis sąlygomis. Keitiklis taip pat leidžia naudoti pašildytą vandenį kitiems plovimo etapams, taip sutaupant daug energijos.

  Apkrovos jutiklis: tobulas skalbimas, nešvaistydamas nė lašo.
  Kiekvienas plovimo ciklas gali būti skirtingas, tad kodėl indaplovė visada turėtų naudoti tą patį vandens kiekį? Su apkrovos jutikliu Bosch indaplovės nustato įkrovos lygį ir vandens kiekį, naudodamos tik tiek vandens, kiek reikia. Pavyzdžiui, mažesniam kiekiui indų reikia mažiau skalauti vandens, o didesniems įkrovimams reikia daugiau vandens, kad juos optimaliai išmirkytų. Savybė, kuri užtikrina puikų rezultatą taupant vandenį ir energiją? Tai taip protinga!

  Tyla pagal poreikį – labai tylu, kai to reikia
  Kartkartėmis dienos metu kiekvienam reikia tylos akimirkos susikaupti. Funkciją „Silence on demand“ galima įjungti per „Home Connect“ programėlę, kuri prireikus išjungs indaplovę. Nutildymo režimas sumažina triukšmą bet kuriuo metu, kol indaplovė veikia ne ilgiau kaip 30 minučių. Naudodami funkciją „Tyla pagal poreikį“ galite sutelkti dėmesį į tai, kas jums svarbiausia.

  Techniniai duomenys:

  Energijos vartojimo efektyvumo klasė¹: E
  Energija² / vanduo³: 92 kWh / 7,5 litro
  Talpa: 12 komplektų
  Programos trukmė⁴: 4:10 (val.: min.)
  Triukšmo lygis: 46 dB (A) re 1 pW
  Triukšmo emisijos klasė: C.
  Garsumas programoje Cichy: 44 (A) re 1 pW
  Programos ir funkcijos:

  6 programos: Eco 50 ° C, Auto 45-65 ° C, Puodai 70 ° C, Valandinis 65 ° C, Tyli 50 ° C, Mėgstamiausia
  Gamyklinis mėgstamiausio nustatymas: išankstinis skalbimas
  4 papildomos funkcijos: Home Connect – nuotolinis paleidimas, Drying Extra, HalfLoad, SpeedPerfect Plus
  MachineCare – indaplovės valymo programa
  Tyla pagal poreikį – laikinas darbo nutildymas (naudojant programėlę)
  Skalbimo ir džiovinimo technologija:

  Šilumokaitis
  AquaSensor, pakrovimo jutiklis
  Itin vandens taupymas su vandens optimizavimo sistema
  Dozavimo asistentas
  EcoSilence Drive variklis
  Automatinis ploviklio atpažinimas
  Inovatyvi 3 dalių filtrų sistema
  Krepšelio sistema:

  Sistema koszy VarioFlex
  Apatinio krepšelio ritinėlių lygus pailgėjimas
  RackStopper – blokada, neleidžianti per giliai, netyčia išslysti iš apatinio krepšio
  Reguliuojamas viršutinis krepšys
  2 sulankstomos lentynos viršutiniame krepšyje
  2 puodelių lentynos viršutiniame krepšyje
  4 sulankstomi lėkščių laikikliai apatiniame krepšyje
  Vario stalo įrankių krepšelis apatiniame krepšyje
  Matmenys:

  Prietaiso matmenys (AxPxG): 84,5 x 60 x 60 cm