Prekių katalogas

Indaplovė Bosch SMD6ZDX49E

 • Puikus džiovinimas naudojant mažiau energijos*

  Dažnai išimant indus (ypač plastikinius), jie gali būti drėgni. „PerfectDry“ indaplovės užtikrina puikų džiovinimą, nes technologijos „Zeolith“ pagrindu naudojamas natūralus mineralas. Taikant technologiją „Zeolith“ naudojama plovimo etape susidariusi drėgmė ir ji džiovinimo etapo metu išleidžiama kaip šiltas, sausas oras. „PerfectDry“ išdžiovintus indus galima iš karto dėti į spinteles, be to, džiovinimui sunaudojama mažiau energijos*.*B energijos naudojimo klasės „Bosch PerfectDry“ indaplovė su technologija „Zeolith“ lyginama su analogiška D energijos naudojimo klasės „Bosch“ indaplove be technologijos „Zeolith“. 

  Kokybė ir stabilumas iki menkiausios detalės.

  Sutalpinti skirtingus indus į indaplovę gali būti tikras iššūkis. Tačiau su Max Flex viskas paprasta – stabilus apatinis krepšelis ir reguliuojami laikikliai leidžia be vargo sudėti net ir didelius indus. Be to, atnaujinto dizaino stiklinių lentynos, nuo slydimo apsaugančios juostelės ir puodelių lentynos išlaiko indus stabilioje padėtyje. Smulkiems virtuvės reikmenims galima naudoti Extra Space 3rd krepšelį arba įrankių stalčių viršuje. Max Flex – tai idealus būdas lanksčiai ir stabiliai sudėti įvairiausius indus. 

  Universali stalo įrankių lentyna.

  Indaplovės viršuje esančioje dėtuvėje „Extra Space 3rd Basket“ galite dėti didelius ir mažus virtuvės reikmenis, negilius dubenėlius, matavimo puodelius ir kitus reikmenis. Joje įrengta išimama peilių dėtuvė, todėl daugiau indų galima sudėti į žemiau esančią dėtuvę. Taip atsiranda daugiau vietos mažiems reikmenims sudėti. 

  Indai plaunami nepaprastai tyliai.

  Triukšmas niekam nepatinka. Jei jums svarbu ramybė ir tyla, jums labai patiks „Silence Plus 42 dB“ indaplovė. Ji veikia nepaprastai tyliai, todėl jūsų virtuvėje bus ypač ramu. 

  Silence programa

  Silence programa užtikrina visiškai tylų jūsų indaplovės veikimą. Ją įjungus specialiai sureguliuojamas Eco 50 °C režimas, sumažinamas purškimo slėgis ir pailginama plovimo fazė – tokiu būdu indaplovės triukšmo lygis automatiškai sumažinamas iki minimumo. 

  Prietaisas, paklūstantis Jūsų balsui.

  Pasitelkus Amazon Alexa technologiją Jūsų indaplovė gali būti valdoma ir balsu. Sužinokite, ar Alexa programėlė palaiko tam tikrą Home Connect funkciją Jūsų šalyje ir Jūsų kalba. Aktyvinkite funkciją, kad užmegztumėte ryšį tarp Amazon Alexa ir savo buitinio prietaiso. 

  Easy Start Guide

  Apsispręsti, kokią indaplovės programą pasirinkti, dažnai būna sudėtinga, o pasirinkus netinkamai, rezultatai gali būti ne tokie, kokių norėtųsi. Su Home Connect programėlės Easy Start Guide funkcija daugiau nebeteks spėlioti – ji visada parekomenduos tinkamiausią programą tiesiai Jūsų mobiliajame įrenginyje. Kiekvieną kartą susiruošus plauti indus, Jums tereikia Home Connect programėlėje įvesti nešvarumo laipsnį ir indų ar įrankių tipą bei kiekį. Tokiu būdu indus visada plausite tinkamiausia programa ir kaskart galėsite džiaugtis nepriekaištingais rezultatais. 

  Tab Counter funkcija

  Ar jums pažįstama situacija, kai susiruošus plauti indus paaiškėja, jog baigėsi indaplovės tabletės? Home Connect programėlės funkcija Tab Counter stebi tablečių naudojimą ir pranešimais ekrane informuoja, kai lieka penkios paskutinės tabletės (atsižvelgiant į tai, kada paskutinį kartą jas pirkote). Pagaliau – indaplovė, kuri pati savimi pasirūpina! 

  Tiesioginių pranešimų funkcija

  Daugiau nebeteks spėlioti ir laukti, kada indai bus išplauti, ypač, kai Jūsų dienotvarkė įtempta. Home Connect išvaduos nuo streso ir leis produktyviau planuoti laiką: jei pageidaujate, galite į savo mobilųjį įrenginį gauti tiesioginius pranešimus apie indaplovės programos eigą ir kitą naudingą informaciją. Su Home Connect buities darbai kels daug mažiau rūpesčių! 

  Intensyvus plovimas sunkiai pašalinamiems likučiams pašalinti.

  Daugiau nereikės vargti šalinant prikepusias kruopas – „Extra Clean Zone“ užtikrina, kad ant viršutinės lentynos esantys indai bus idealiai švarūs. Trys besisukantys vandens purkštukai užtikrina papildomą mirkymą. Tam nereikia naudoti daugiau ploviklio ar aukštesnės temperatūros, todėl indai bus išplauti ekonomiškiau. Tiesiog paspauskite mygtuką šiai funkcijai aktyvinti ir indaplovė indus išplaus idealiai. 

  Individuali konfigūracija pagal Jūsų poreikius.

  Išnaudokite visas indaplovės galimybes ir palengvinkite savo kasdienybę. Favourite function parinktis leidžia greitai ir patogiai nustatyti dažniausiai naudojamas programas ir funkcijas kaip individualią konfigūraciją. Suprogramuota kombinacija gali būti paleista per Home Connect programėlę arba tiesiai indaplovės ekrane – vienu spustelėjimu. Pavyzdžiui, galite iš anksto sukombinuoti Extra Dry funkciją su Eco 50° programa ir prireikus vienu palietimu paleisti tokio pobūdžio plovimą. Veikimas tiksliai pagal Jūsų poreikius – vienu mygtuko palietimu. 

  TimeLight: tikslus likęs laikas aiškiai projektuojamas ant grindų.

  TimeLight informuoja, kad indaplovė dirba, ir likęs darbo laikas rodomas ant grindų. Be to, rodoma esama programos eiga. 

  „OpenAssist“: paprastas atidarymas be rankenų.

  Dėl „OpenAssist“ galite atidaryti pilnai integruotas „ActiveWater“ indaploves paprasčiausiai spustelėdami prietaiso priekį. Tai praveria dureles ir leidžia nesunkiai pakrauti ir iškrauti indaplovę. Indaplovės durelės be rankenų yra optimalus pasirinkimas modernioms dizainerių virtuvėms su suderinto stiliaus prietaisų priekinėmis pusėmis. Būdamos stilingos, durelės yra ir labai paprastos naudoti. 

  Apsaugo nuo nuotėkio indaplovėje.

  Labai svarbu, kad indaplovėse būtų įrengta apsaugos nuo nuotėkio sistema. Mūsų sistema „Aqua Stop“ užtikrina apsaugą nuo nuotėkio. Kai jutiklis aptinka nuotėkį, indaplovė automatiškai nustoja veikti ir pro žarną su dviguba sienele išpumuoja vandenį. Sistema „AquaStop“ apsaugo nuo žalos, kurią gali padaryti vanduo – šiai sistemai suteikiama garantija visam prietaiso eksploatavimo laikotarpiui, todėl galėsite būti ramūs žinodami, kad neįvyks nelaimė. 

  ActiveWater technologija: mažiau vandens ir energijos, daugiau efektyvumo.

  Ši inovatyvi skalavimo technologija maksimaliai padidina efektyvumą ir užtikrina ekologišką skalavimą bei puikius plovimo rezultatus. Dėl specialaus vandens paskirstymo, optimizuotos filtrų technologijos, greitesnio vandens pašildymo ir didesnės siurblio išeigos indaplovėse su ActiveWater užtikrinama spartesnė vandens apytaka ir optimalūs plovimo rezultatai. 

  EcoSilence Drive pavaros mechanizmas: galingas, patvarus, tylus ir efektyvus.

  Palaikyti švarą namuose nėra paprasta. Tačiau kartais dar sudėtingiau palaikyti juose tylą. Mūsų indaplovės su EcoSilence pavaros mechanizmu pasižymi dideliu efektyvumu ir tyliu veikimu. Trinties nesukeliantis ir energiją taupantis EcoSilence variklis užtikrina daug tolygesnį ir tylesnį veikimą. Dabar namuose galite mėgautis ne tik švara, bet ir tyla. 

  10 metų garantija nuo vidaus rūdijimo

  Sukūrėme specialius paviršiaus apdorojimo ir gamybos procesus, kurie specialiai pritaikyti mūsų indaplovių interjerui naudojamoms medžiagoms. Todėl galime pasiūlyti 10 metų garantiją nuo vidinės ertmės rūdijimo visoms mūsų indaplovėms. Šią garantiją galima suaktyvinti visoms indaplovėms, įsigytoms nuo 2012 01 01. 

  DosageAssist

  DosageAssist užtikrina optimalius plovimo rezultatus ir tylesnį procesą. Iš skalbimo priemonių stalčiuko skalbimo priemonė laša į specialų lovelį viršutiniame krepšelyje, kur yra visiškai ištirpinama. 

  Efektyvus puodų ir keptuvių plovimas vienu mygtuko palietimu.

  IntensiveZone parinktis, kurią galima pridėti daugeliui programų, užtikrina didesnį purškimo slėgį ir padidina temperatūrą apatiniame krepšyje. Stipriai išterlioti puodai ir keptuvės optimaliai išplaunami, o trapūs indai gali būti sudedami į viršutinį krepšį. 

  Automatinės programos: geriausi rezultatai be jokio spėliojimo.

  Skirtingiems indų kiekiams išplauti reikia skirtingų nuostatų. Netinkamai pasirinkus programą švaistomas ne tik laikas, bet ir vanduo bei energija. Bosch automatinės programos pačios sureguliuoja vandens temperatūrą ir skalavimo laiką pagal užterštumo lygį ir indų kiekį. O tai reiškia, kad geriausi rezultatai pasiekiami taupant vandenį ir energiją. Tinkama programa kiekvienam plovimui – vienu mygtuko paspaudimu! 

  Efektyvumas ir pajėgumas:

  • Energijos vartojimo efektyvumo klasė¹: C
  • Energija² / vanduo³: 74 kWh / 9.5 l
  • Talpa: 13 indų komplektų
  • Triukšmo lygis: 42 dB(A) re 1 pW
  • Triukšmo lygis (Silence programa): 40(A) re 1pW 

  Programos ir specialios funkcijos:

  • 8 programos: Eco 50, Auto 45-65° 45-65, Intensive 70, Express 60° 60, Express 45° 45, Glass 40, Silence 50, Favourite
  • Pre-Rinse – išankstinio skalavimo programa
  • 4 specialios funkcijos: Remote Start, Extra Dry, Intensive Zone, SpoD VarioSpeedPlus
  • Machine Care – skalbyklės priežiūros programa
  • Silence on demand funkcija (įjungiama per programėlę) 

  Dizainas ir patogumas:

  • Zeolith® - džiovinimas
  • Jutikliai: Aqua Sensor, Load Sensor
  • DosageAssist - speciali vieta tabletei ištirpinti
  • „EcoSilence“ pavara
  • Auto All in 1- automatinis prisitaikymas prie naudojamų plovimo priemonių
  • Savaime išsivalančių filtrų sistema turi 3 sluoksnių gofruotą filtrą 

  Technologija:

  • Max Flex baskets Su raudonos spalvos liečiamais mygtukais
  • Extra Clean Zone funkcija
  • Trečias krepšys: Extra Space 3rd
  • Reguliuojamas viršut.stalčius: 2RM
  • Viršutinis krepšys su rutuliniu guoliu
  • Apatinis krepšelis su SX
  • Bėgelio stabdiklis, neleidžiantis krepšiui nuriedėti nuo bėgelio
  • Keičiamo dydžio stalo įrankių krepšelis apatiniame krepšyje
  • WI-FI
  • „EmotionLight“ apšvietimas
  • Valdymas iš viršaus ant durelių
  • Užrašytas tekstas (angliškai)
  • TimeLight būsenos indikatorius
  • Elektroninis likusio laiko parodymas minutėmis
  • Timer 24 h
  • „OpenAssist“ sistema 

  Saugumas:

  • AquaStop
  • Apsauga nuo vaikų veiksmų: užraktas
  • Stiklo apsaugos technologija
  • Priedai: apsauginė garų plokštelė 

  Techniniai duomenys:

  • Energijos vartojimo efektyvumo klasė C
  • Valymo efektyvumo indeksas 1,121
  • Džiovinimo efektyvumo indeksas 1,061
  • Ore skleidžiamas akustinis triukšmas 42 dB(A) re 1 pW
  • Ore skleidžiamo akustinio triukšmo klasė B
  • Energijos vartojimo efektyvumo indeksas 44
  • Vandens suvartojimas „Eco“ programa litrais per darbo ciklą 9,5 l
  • Programos trukmė 3:55 h
  • Energijos suvartojimas per 100 ciklų „Eco“ programa 74 kWh
  • Maksimalus komplektų skaičius 13
  • Budėjimo veiksenos vartojamoji galia 0,50 W
  • Programos Automatinė 45-65°C, Custom program, Delicate, Eko, intensyvi, Naktinis režimas, Quick S, Short
  • Papildomos naudojimo galimybės IntensiveZone, Machine Care, Nuotolinis įjungimas, Papildomas džiovinimas
  • AquaStop Taip
  • Rackmatic Ne
  • Komplektacijoje apsauginė garų plokštelė 
  • Gaminio išmatavimai (plotis x gylis) 815 x 598 x 550 mm
  • Gylis, esant durelėms atidarytoms 90° 1 150 mm
  • Maksimalus montavimo nišos aukštis 875 mm
  • Mažiausias montavimo angos plotis 600 mm
  • Didžiausias montavimo angos plotis 600 mm
  • Montavimo gylis 550 mm
  • Aukštis su viršutiniu padėklu 0 mm
  • Svoris neto 46,696 kg 
  • Home Connect Taip 
  • AquaStop Taip
  • Apsauga nuo vaikų Taip 

  Energijos efektyvumo etiketė:

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

  Apie gamintoją:

  BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas.