Prekių katalogas

Indaplovė Bosch SCE52M75EU

 • Indaplovė Bosch SCE52M75EU

  Kodas: SCE52M75EU
  Gamintojas
  Indaplovės spalva
  Sidabro
  Indaplovės tipas
  Laisvai pastatoma
  Indaplovės plotis, cm
  60 cm
  Garantija, mėn.
  24 mėn.
 • APIE PREKĘ
  Atidėtas startas
  Atidėto paleidimo funkcija leidžia pasirinkti programos pradžios laiką. Indaplovę galite lengvai naudoti bet kuriuo paros metu, būdami darbe ar naktį. Paleidus programą, ekrane tiksliai rodomas laikas, likęs iki ciklo pabaigos.

  Apkrovos jutiklis
  Į indaplovę įdedamas apkrovos jutiklis. Tai leidžia sunaudoti mažiau vandens ir energijos, jei indaplovė nėra visiškai pilna.

  Puikūs skalbimo rezultatai
  „AquaSensor“: traškių ir švarių indų aptikimas. AquaSensor reguliuoja vandens naudojimą skalaujant pagal nešvarumo tipą ir laipsnį dėl infraraudonųjų spindulių elemento. Atsižvelgiant į skalavimo procese likusias maisto daleles, riebalus ar ploviklio likučius, procesas įvertinamas ir nustatoma, ar jį reikia tęsti.

  Indaplovė, apsauganti save nuo vandens pažeidimų.
  „AquaStop“ sistemą sudaro padavimo vamzdelis su dvigubomis sienelėmis, mechaninis vožtuvas tiekimo vamzdelyje ir vaizdinis ekranas. Iš vamzdžio tekantis vanduo kaupiasi vamzdžio korpuse ir sukelia kempinės išsipūtimą, kuri mechaniškai sustabdo vandens tekėjimą. Bosch suteikia apsaugą nuo vandens pažeidimų, plaukite po plovimo.

  EcoSilence DriveTM: galingas, atsparus, tylus ir efektyvus.
  EcoSilence DriveTM sistema buvo sukurta siekiant dar labiau padidinti plovimo efektyvumą. Išskirtinai tylus, taip pat ypač efektyvus ir garantuoja mažas energijos sąnaudas. „EcoSilence DriveTM“ veikia be trinties, skirtas itin tyliems įrenginiams ir tobuliems rezultatams kiekvieną kartą naudojant.

  Mažiau vandens, mažiau energijos ir daugiau našumo su ActiveWater.
  Ši naujoviška skalavimo technologija optimizuoja procesą, kad būtų geriau tausojama aplinka, nepakenkiant rezultatui. Sutaupoma vandens ir energijos dėl tikslaus purškimo, geresnio filtravimo, greitesnio kaitinimo ir efektyvesnio siurblio, kuris užtikrina geresnę vandens cirkuliaciją.

  40°C stiklo programa
  40 °C akinių programa švelniai nuvalo stiklus, kaip ir jūsų brangiuosius krištolo stiklus, optimaliai išdžiovindama, kad spindėtų. Tai įmanoma sumažinus temperatūrą, reguliuojant skalavimo priemonių temperatūrą ir pailginus džiovinimo laiką. Stiklų spindesys ir džiūvimas be likučių aiškiai parodo puikų ir subtilų skalbimo rezultatą.

  „HygiènePlus“ parinktis: aukštos temperatūros skalavimas, užtikrinantis tobulą higieną.
  Dėl antibakterinio valymo užtikrinanti nepriekaištingą higieną, nauja HygiènePlus parinktis gali būti suaktyvinta daugeliui programų. Skalavimo metu vandens temperatūra pakeliama iki 70 °C maždaug 10 minučių. HygiènePlus idealiai tinka jautriems žmonėms, pavyzdžiui, šeimoms su mažais vaikais arba alergiškiems žmonėms.

  Techniniai duomenys:

  Plotis 595 mm
  Gylis 500 mm
  Aukštis 595 mm
  Energijos vartojimo efektyvumo klasė: F
  Triukšmo lygis: 47 dB (A)
  Vandens sąnaudos Eco 50: 9l
  Elektros sąnaudos Eco 50 °C programoje: 0,66 kWh
  Metinės vandens sąnaudos: 2520 litrų
  Metinės elektros sąnaudos: 190 kWh
  Savybės:

  5 programos: Intensyvi 70 °C , Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Stiklas 40 °C, Fast
  2 parinktys: VarioSpeed ​​​​Plus (3 kartus greitesnis),
  Hygiène
  Plus -EcoSilence pavaros variklis
  Automatinė 3in1 sistema, automatinis ploviklio aptikimas
  Šilumokaitis, apsaugantis indus
  AquaSensor, kuris nustato nešvarumo laipsnį, automatinis kintamasis pajėgumas, kuris atpažįsta indų įkrovą -Super Brilliance sistema, palaiko stiklinių blizgesį
  AquaStop: Bosch garantija nuo vandens pažeidimų * - visą gyvenimą prietaiso -
  Vaikų sauga
  Aquastop"
  Nerūdijančio plieno sujungimo juostos - " Polinox" bakas