Prekių katalogas

Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNe 5133 Plus NoFrost

 • Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNe 5133 Plus NoFrost

  Kodas: ICNE 5133
  Gamintojas
  Liebherr
 • NoFrost

  Atidarydami šaldymo kamerą norite pamatyti užšaldytus produktus, o ne ledą ir šerkšną. Šaldiklio skyrių „NoFrost“ apsaugo nuo nepageidaujamo, daug energijos eikvojančio ir brangaus apledėjimo. „NoFrost“ reiškia: nebereikia varginančiai ir ilgai atitirpinti šaldymo kameros, tad lieka laiko kitiems reikalams ir sutaupoma pinigų.

  „IceMaker“ su vandens baku

  „IceMaker“ su 1,5 litro vandens baku yra naujoviškas sprendimas, išsiskiriantis nepriekaištinga vandens kokybe ir nuolat tiekiamu vandeniu. Jį patogu ištraukti ir pripildyti.

  EasyFresh

  „EasyFresh“ stalčius užtikrina, kad produktai bus išlaikomi švieži jūsų namuose kaip prekybos vietoje. Nesvarbu, ar tai supakuoti vaisiai, ar daržovės: čia viskas laikoma optimaliomis sąlygomis. Dėl sandaraus dangčio maisto produktai padidina oro drėgmę stalčiuje. Tokiu būdu maisto produktai ilgai išlieka švieži.

  DuoCooling

  Dėl dviejų visiškai atskirtų šaldiklio skyrių „DuoCooling“ užtikrina, kad tarp vėsinimo ir šaldiklio skyrių necirkuliuotų oras. Maisto produktai neišsausėja ir neskleidžia kvapo. O tai reiškia: mažiau išmetama, rečiau perkama, bet daugiau sutaupoma ir mėgaujamasi.

  Papildomas „SmartDeviceBox“

  Ar norite iš anksto pasiruošti „Smart Home“ funkcijoms? Jūsų „Liebherr“ jums mielai pagelbės: galite papildomai įmontuoti „SmartDeviceBox“ dėžutę, kuri „Liebherr“ nukels į internetą. „SmartDeviceBox“ dėžutę galima įmontuoti keliais veiksmais; ji iš karto jums atvers skaitmeninių galimybių pasaulį.

  Jutiklinis ekranas

  Tikrai jautru: jutikliniu ekranu savo „Liebherr“ valdysite paprastai ir intuityviai. Ekrane visos funkcijos išdėstytos tvarkingai. Lengvai spustelėję nesudėtingai pasirinkite, pvz., funkcijas arba patikrinkite esamą šaldytuvo temperatūrą.

  IceCubeTimer

  Netikėtas vakarėlis? Skubiai reikia ledo kubelių? Jums padės „IceCubeTimer“: jis pasirūpins, kad jūsų „Liebherr“ ypatingu greičiu vandenį paverstų ledo kubeliais. Kai tik ledo kubeliai bus paruošti, programėlė apie tai jus informuos. Todėl jums nereikia nuolat tikrinti, o atvėsintais gėrimais galėsite mėgautis visai netrukus.

  Vieta kepimo skardai

  Ar norėtumėte išlaikyti šviežią pačių keptą vaisių pyragą? Arba paruoštą picą, kurią tik vėliau ketinate kepti? Tad kepimo skardą tiesiog įdėkite į „Liebherr“ – jame pakaks vietos kepimo skardai. Ypač praktiška: kai durys atidarytos 90° kampu, kepimo skardą galite įdėti ir ištraukti.

  „IceMaker“ su vandens baku

  Šventė arba spontaniškas kokteilių vakarėlis: integruotas „IceMaker“ jums visuomet parūpins reikiamą kiekį ledo kubelių. Jei naudojate „IceMaker“ su vandens baku, vandenį tiesiog įpilkite į išimamą vandens baką. „MaxIce“ funkcija leidžia kasdien pagaminti iki 1,5 kg ledo kubelių. Dėl ledo kubelių atitvarų stalčių galima padalyti bet kaip: šiek tiek ledo kubelių kairėje, valgomieji ledai dešinėje.

  SoftSystem

  Yra daug progų – nuo pusryčių iki užkandžiavimo naktį – šaldytuvą atidaryti ir vėl jį uždaryti. Ir su „Liebherr“ tai vienas malonumas: su „SoftSystem“ šaldytuvas uždaromas dusliai ir saugiai bei maloniai lengvai ir tyliai. Vidinėse duryse laikomi buteliai lieka stovėti tyliai – nebarška ir nesvirduliuoja.

  PowerCooling-System

  Norite būti tikri, kad šaltis jūsų šaldytuve pasiskirstęs maždaug tolygiai? Tuo pasirūpina „PowerCooling-System“: galingas ir tylus ventiliatorius šaltą orą efektyviai paskirsto visoje šaldytuvo erdvėje.

  SuperSilent

  Šššš – įsiklausykite: jūsų „Liebherr“ toks tylus, kad turite įtempti ausis norėdami jį išgirsti. Kas už to slypi? Visi šaldymo komponentai, pvz., kompresoriai, ventiliai, ventiliatoriai ir garintuvai yra optimizuoti ir puikiai pritaikyti vienas prie kito. Todėl virtuvėje girdite tik tai, ką norite girdėti.

  Viršutinis LED apšvietimas

  Viršutinis LED apšvietimas šaldytuvo vidų apšviečia iš viršaus ir leidžia gerai matyti maisto produktus. Papildoma ryški šviesa: LED šviestuvai įmontuoti prieš stiklines plokštes, todėl netgi visiškai užpildytas šaldytuvas gerai apšviečiamas.

  Durelių skyriai

  Jums reikalinga vieta saugiai laikyti gėrimus arba maisto produktus? Ir norite juos lengvai pasiekti? Mūsų durelių skyriai išpildo abu jūsų pageidavimus. Jų aukštį galima keisti, todėl jie pritaikomi jūsų poreikiams. Reguliuojamas ir išimamas butelių laikiklis taip pat yra praktiškas: jūsų buteliai visada laikomi saugiai.

  Atskiras temperatūros reguliavimas

  Kiekvienam maisto produktui reikalinga optimali jo temperatūra, t. y. jis vėsinamas arba šaldomas. Todėl jūsų vėsinimo ir šaldymo derinyje veikia atskiri šalčio kontūrai: vėsinimo ir šaldiklio skyrių temperatūras reguliuojate nepriklausomai vieną nuo kitos. Bet kurioje situacijoje pasirinkite tiksliai tą temperatūrą, kuri yra tinkamiausia jūsų maisto produktams. Visiškai paprasta ir patikima.

  EasyFresh-Safe su bėgeliais

  Dėl integruotų bėgelių su užkirtikliais „EasyFresh-Safe“ atidarysite ir uždarysite ypač lengvai. Kitas patogumo privalumas: bėgeliai patikimai uždaro stalčių. Tokiu būdu jūsų atvėsinti maisto produktai nuolat laikomi optimaliomis sąlygomis.

  CleaningMode

  Anksčiau valydami šaldytuvą turėdavote pagalvoti: ar jį išjungti, kad sutaupytumėte energijos? Ar palikti įjungtą, kad geriau matytųsi? „CleaningMode“ režimas išsprendžia šią dilemą: vėsinimas išjungiamas, o apšvietimas lieka. Todėl savo „Liebherr“ galite valyti ramiai.

  EnergySaver

  Norėtumėte vienu metu sutaupyti energijos ir pinigų? Čia jūsų „Liebherr“ pagelbės energiją taupančiu režimu. Kai įjungiate „EnergySaver“ režimą, standartinė temperatūra padidinama dviem laipsniais. Tokiu būdu jūsų „Liebherr“ reikia mažiau elektros, o maisto produktai išlieka optimaliai švieži.

  PartyMode

  Dabar gali ateiti svečiai – net jūsų „Liebherr“ nusiteikęs vakarėliui: kai tik įjungsite „PartyMode“ režimą, jis patikimai parūpins jums šaltų gėrimų ir papildomą ledo kubelių porciją. „PartyMode“ režime įjungiamos „SuperCool“ ir maksimalios ledo kubelių gaminimo funkcijos. Po 24 valandų „Liebherr“ automatiškai grįžta į įprastą režimą.

  SuperFrost

  Ar savo šviežius maisto produktus norite sušaldyti ir taip išsaugoti jų vitaminus? Tiesiog įjunkite „SuperFrost“ funkciją ir šaldiklio skyriuje taip padidinama šaldymo galia. Tokiu būdu temperatūra nekinta, kai dedami nesušaldyti maisto produktai. „SuperFrost“ taip pat taupo energiją: jei funkcijos neišjungiate rankiniu būdu, ji automatiškai išsijungia po 65 valandų.

  Ekrano blokuotė

  Šviečiantis ekranas traukia vaikus ir „Liebherr“ tai žino. Todėl galima ekrano blokuotė: ji patikimai apsaugo jūsų šaldytuvo ekraną, kad nebūtų netyčia pakeisti nustatymai. Žinoma, ekrano blokuotę galite tiesiog išjungti.

  NightMode

  „Liebherr“ linki jums ramios nakties ir pasirūpina, kad jūsų ramybė nebūtų trikdoma: „NightMode“ režime išjungiami visi garsai. Net „IceMaker“ neišleidžia nė mažiausio garso. Be to, jis pritemdo vidaus apšvietimą, tad, jei naktį atidarysite šaldytuvą, jūsų neakins ryški šviesa. „NightMode“ režimą galite suprogramuoti taip, kad jis nurodytu laiku automatiškai įsijungtų ir išsijungtų.

  Aliarmas dėl nutrūkusio elektros tiekimo

  Jūsų „Liebherr“ – tikras maisto produktų angelas sargas: nutrūkus elektros tiekimui jis patikimai įjungia aliarmą. Pastarąjį galite ne tik girdėti, bet ir matyti. Ekrane rodoma aukščiausia pasiekta temperatūra šaldiklio skyriuje. Aliarmas tik reikalui esant: jei elektros tiekimas nutrūksta trumpam ir temperatūra nepasiekia kritinės ribos, aliarmo signalas neveikia.

  HolidayMode

  Keliaujate? Tuomet atostogas suteikite ir savo „Liebherr“: „HolidayMode“ režime ventiliatorius ir „SuperCool“ funkcija išjungti, o jūsų šaldytuvas nustato 15 °C temperatūrą. Taupoma elektros energija ir išvengiama nemalonaus kvapo. Žinoma, šaldiklio skyrius lieka įjungtas. Grįždami iš kelionės galite per programėlę išjungti „HolidayMode“ režimą. Tuomet „Liebherr“ jus pasitiks vėsus ir gaivus.

  SuperCool

  Jūsų šaldytuvas turi išlaikyti optimalią temperatūrą netgi tuomet, kai į jį dedate saulėje įšilusius ką tik nupirktus produktus? Su tuo susitvarkys „SuperCool“ funkcija: kartą ją įjungus jūsų „Liebherr“ padidina galią, kol švieži maisto produktai atvėsta iki šaldytuve esančių produktų temperatūros. Tada „SuperCool“ automatiškai išsijungia, vėliausiai – po 12 valandų.

  BottleTimer

  Jums tai pažįstama? Butelį padedate į ledo skyrelį, kad jis greitai atvėstų, ir pamirštate. „BottleTimer“ funkcija apsaugo nuo tokios situacijos: įjungusi „SuperFrost“ funkciją ji atvėsina itin greitai. O kai pasiekiama optimali butelio temperatūra, jūsų „Liebherr“ per programėlę primena jį išimti iš ledo skyrelio.

  Durų aliarmas

  Jūsų „Liebherr“ durų aliarmas apsaugo nuo energijos eikvojimo ir maisto produktų gedimo: jei šaldytuvo durys būna atviros per ilgai, aliarmas jus įspėja pulsuojančia šviesa ir įspėjamuoju garsu. Tačiau tai, kas yra „per ilgai“, nusprendžiate jūs: priklausomai nuo nustatymo, durų aliarmas suveikia po 1, 2 arba 3 minučių.

  SabbathMode

  Šabo laikotarpiu nurimsta viskas – elektros prietaisai taip pat. Jūsų „Liebherr“ tai įvertina. Režime „SabbathMode“ visas šaldytuvo apšvietimas yra išjungtas, taip pat ir visi garsai bei ekranas. Praėjus 80 valandų „SabbathMode“ išjungiamas.

  Temperatūros aliarmas

  Jūsų „Liebherr“ šaldymo kameroje esantys produktai yra saugūs net sugedus šaldytuvui: temperatūros aliarmas jus patikimai įspėja, temperatūrai nepasiekus kritinės ribos. Šį aliarmą galite ne tik girdėti, bet ir matyti. Ekrane rodoma, kiek pakilo temperatūra. Žinoma, aliarmą galite išjungti rankiniu būdu.

  Triguba butelių lentynėlė

  Dabar buteliai lieka ten, kur jie turi būti: jūsų šaldytuve ant trigubos butelių lentynėlės padėti trys buteliai laukia, kada jie bus panaudoti. Butelių lentynėlė tinkama naudoti ant bet kurios stiklinės plokštės, todėl gali būti naudojama itin lanksčiai. Ir jeigu jums prireiks vietos kitais tikslais, lentynėlę paprasčiausiai galėsite išimti.

  VarioSafe

  Smulkiems maisto produktams, pvz., jogurto indeliams, uogienės stiklainiams ar tūtelėms, reikia gerai matomos vietos? Jūsų „Liebherr“ tokią turi: „VarioSafe“. Ji ne tik pasirūpina tvarka, bet ją galima ir keisti. Dviejų pakopų keičiamo aukščio „VarioSafe“ stalčių šaldytuve padėkite ten, kur labiausiai tinka.

  Aktyvintosios anglies filtras „FreshAir“

  Kai kurių maisto produktų kvapas nėra itin malonus. Bet jūsų „Liebherr“ tai ne problema: kadangi yra aktyvintosios anglies filtras „FreshAir“, oras viduje visuomet gaivus. Filtras yra tiesiai ties oro srove ventiliatoriaus korpuse ir neutralizuoja kvapus. Rodmuo jums primena, kad reikia keisti filtrą.

  Kiaušinių dėkliukas

  Savo šaldytuve kiaušinius norite laikyti saugiai, bet ne pakuotėje? Su kiaušinių dėkliuku tai ne problema: čia stabiliai, saugiai laikoma ir gerai vėsinama iki 10 vištų kiaušinių. Dėkliuką galima laikyti tiek vidinėse duryse, tiek ant stiklinių lentynėlių.

  Keičiamas durų sandariklis

  Manote, kad keičiamą jūsų „Liebherr“ durų sandariklį reikės keisti po kelerių metų? Tą galite atlikti savarankiškai ir lengvai: keičiamą durų sandariklį galite pašalinti ir įdėti naują tik keliais rankų judesiais. Tokiu būdu net ši šaldytuvo dalis visuomet bus nepriekaištingai švari ir higieniška.  

  Techniniai duomenys:

  Našumas ir sąnaudos:

  • Energijos sąnaudų klasė E
  • Energijos sąnaudos per 24 valandas 0,624 kWh/24h
  • Energijos sąnaudos per metus 228,10 kWh/metus
  • Klimato klasė SN-T
  • Triukšmo lygis 34 dB
  • Ore sklindančio triukšmo klasė B
  • Įtampa 220-240 V ~
  • Dažnis 50-60 Hz
  • Energijos suvartojimas 1,4 A 182,3 W

  Valdymas ir funkcijos:

  • Valdymas basic UI
  • Anzahl Temperaturzonen 2
  • Reguliuojamų šaldymo kontūrų skaičius 2
  • Temperatūros indikatorius šaldytuvo ir šaldiklio skyrius
  • SuperCool nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • SuperFrost nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Aliarmas dėl nutrūkusio elektros tiekimo nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Aliarmas dėl sugedusio įrenginio nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Šaldymo funkcijos durų aliarmas nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Užšaldymo funkcijos durų aliarmas nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • AlarmLightAmplifier nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • BottleTimer nustatymas per programėlę
  • CleaningMode nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • EnergySaver nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • IceCubeTimer nustatymas per programėlę
  • Kalbos nustatymas —
  • NightMode nustatymas per programėlę
  • SabbathMode nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Užšaldymo funkcijos temperatūros aliarmas nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • Ekrano blokuotė nustatymas įrenginyje
  • „HolidayMode“ nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • SmartDevice nustatymas įrenginyje ir per programėlę
  • PartyMode nustatymas įrenginyje ir per programėlę

  Šaldytuvo skyrius:

  • Reguliuojamas šaldytuvo skyriaus temperatūros diapazonas nuo +2 °C iki +9 °C
  • Drėgmės reguliavimas feuchtes Kühlteil
  • Šaldytuvo skyriaus klimato zonos „EasyFresh“
  • su „SoftTelescopic“ —
  • Atitirpinimo būdas automatinis
  • Šaldymas cirkuliuojančiu oru ✔
  • Filtras „FreshAir“ vožtuve
  • Šaldytuvo skyriaus stalčių ištraukimo sistema integruoti bėgeliai
  • SoftSystem SoftSystem
  • Šaldytuvo skyriaus vidaus apšvietimas viršutinio LED apšvietimo sistema
  • Lentynėlių skaičius šaldytuvo skyriuje 4
  • iš jų padalijamos 1
  • iš jų reguliuojamo aukščio 3
  • „OpenStage“ stalčiai —
  • Butelių dėtuvė triguba butelių lentynėlė
  • Durų skyrių buteliams skaičius 1
  • Konservų indelių skaičius 2
  • VarioBox —
  • „VarioBox“ skaičius 0
  • Indelis sviestui —
  • Kiaušinių dėkliukas 10 kiaušinių
  • Durelių skyriai skyreliai su butelių ir konservų indelių laikikliais
  • Reguliuojamo aukščio vidinių durų lentynėlės reguliavimas pakopomis
  • Ištraukiamas vežimėlis —

  Šaldiklio skyrius:

  • Šaldiklio skyriaus temperatūros diapazonas nuo –15 °C iki –26 °C
  • Šaldymo technologija NoFrost
  • Šaldiklio skyriaus padėtis apačioje
  • Atitirpinimo būdas automatinis
  • Laikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui 9,00 h
  • Bendra užšaldymo geba 6,00 kg/24h
  • Šaldiklio skyriaus stalčių skaičius 3
  • FrostSafe su uždarais stalčiais, kurių priekis permatomas
  • Šaldiklio skyriaus stalčių ištraukimo sistema ohne Auszugssystem (mit Glasplatte)
  • Šaldiklio skyriaus vidaus apšvietimas —
  • 4 žvaigždučių šaldymo kamera ✔
  • 4 žvaigždučių šaldymo kameros durys —
  • 4 žvaigždučių šaldymo kameros stiklinių plokščių skaičius 0
  • „VarioSpace“ ✔
  • „IceMaker“ vandens bakas
  • „IceMaker-Safe“ apšvietimo sistema —
  • Ledukų gamyba 1,20 kg/24h
  • Ledukų atsargos 5,0 kg
  • Ledukų formelė —
  • Ledukų formelių skaičius 0
  • Vandens filtrų skaičius 0
  • Šalčio akumuliatorių skaičius 0
  • Šaldiklio padėklų skaičius 0
  • Žvaigždutės 4

  Dizainas ir medžiagos:

  • Galinė sienelė iš nerūdijančiojo plieno —
  • Vidinių durų apdaila —
  • Durų lentynėlių medžiaga baltas plastikas
  • Šaldytuvo skyriaus lentynėlių medžiaga stiklas
  • Šaldiklio skyriaus reguliuojamų lentynėlių medžiaga stiklas
  • Durų medžiaga plienas

  Montavimas ir diegimas:

  • Įmontavimo būdas Integruojamas
  • Durų montavimas Tvirtinamos durys
  • Durų vyriai keičiami dešinėje
  • Durų atidarymo krypties keitimas galima atlikti savarankiškai
  • Durų atidarymo kampas 115 °
  • Durų sandariklis keičiamas
  • Reguliuojamo aukščio kojelės 2
  • Niveliavimo bėgeliai ✔
  • Niveliavimo bėgelių skaičius 2
  • Ventiliacija Ventiliacija balduose
  • Dekoratyviniai rėmai —

  Specifikacijos:

  • Nišos matmenys aukštis / plotis / gylis 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm
  • Aukštis / plotis / gylis (su pakuote) 1.829,0 / 572,0 / 622,0 mm
  • Svoris (be pakuotės) 61,50 kg
  • Svoris (su pakuote) 65,60 kg
  • Bendras tūris 254 l
  • Šaldytuvo skyrių tūris 183 l
  • Šaldiklio kamerų tūris 71 l
  • Iš jų 4 žvaigždučių kameroje 70,9 l 

  Energijos efektyvumo etiketė:

   

  Pagrindiniai modelių skirtumai:

    ICNd 5123 Plus NoFrost    ICNe 5133 Plus NoFrost   ICNd 5153 Prime NoFrost
   
  Bendras tūris
   
  253 l
   
  254 l
   
  254 l
    
  Energijos sąnaudų klasė
   
  D E D
  Energijos sąnaudos per 24 valandas
   
  0,497 kWh/24h
   
  0,624 kWh/24h
   
  0,497 kWh/24h
   
  Energijos sąnaudos per metus
   
  181,40 kWh/metus
   
  228,10 kWh/metus
   
  181,40 kWh/metus
   
  Valdymas
   
  basic UI
   
  basic UI
    
  advanced UI
   
  Šaldytuvo skyriaus stalčių ištraukimo sistema
   
  integruoti bėgeliai
   
  integruoti bėgeliai
   
  iš dalies ištraukiami teleskopiniai bėgeliai
   
  Šaldytuvo skyriaus vidaus apšvietimas
   
  viršutinio LED apšvietimo sistema
   
  viršutinio LED apšvietimo sistema
   
  šviesos skydelis abiejose pusėse
   
  Lentynėlių skaičius šaldytuvo skyriuje
   
  6 4 6
  VarioBox
   
      ištraukiamas
   
  „VarioBox“ skaičius
   
  0 0 2
  Kiaušinių dėkliukas
   
  10 kiaušinių
   
  10 kiaušinių
   
  kintamo dydžio
   
  Šaldiklio skyriaus vidaus apšvietimas
   
      LED apšvietimo sistema
   
  Šalčio akumuliatorių skaičius
   
      2
  „IceMaker“
   
    Vandens bakas
   
   
  MaxIce-Funktion
   
    1,50 kg/24h
   
   
  Ledukų gamyba
   
    1,20 kg/24h
   
   
  Ledukų atsargos
   
    5,0 kg
   
   
  Sausos galinės sienelės medžiaga
   
      Nerūdijantysis plienas su „SmartSteel“
   
  Durų lentynėlių medžiaga
   
  baltas plastikas
   
  baltas plastikas
   
  stiklas su nerūdijančiojo plieno apvadu
   
  Vidinių durų lentynėlių dizainas
   
      Premium GlassLine
   

  Svoris (be pakuotės)

  61,70 kg
   
  61,50 kg
   
  69,2 kg
   

  Svoris (su pakuote)

  65,70 kg
   
  65,60 kg
   
  73,20 kg
   

  Bendras tūris

  253 l
   
  254 l
   
  254 l
   

  Šaldytuvo skyrių tūris

  183 l
   
  183 l
   
  184 l
   

  Šaldiklio kamerų tūris

  70 l
   
  71 l
   
  70 l
   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

  Apie gamintoją:

  LIEBHERR – tai aukščiausios kokybės šaldytuvų ir šaldiklių gamintojas iš Vokietijos. Pasaulinę sėkmę šaldytuvų rinkoje LIEBHERR kompanijai lemia tai, kad ypatingas dėmesys yra skiriamas produktų kokybei, novatoriškų technologijų kūrimui ir patentavimui, modernių inovacijų diegimui, šaldytuvų dizaino ir funkcionalumo tobulinimui.